طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

بهترین شیوه در طراحی سایت

طراحی وب

بمنظور درک بهترین شیوه در طراحی سایت باید دانش و تجربه کافی در این زمینه کسب نمایید و آموزش طراحی سایت حرفه ای دیده باشید. اینکه برنامه نویسی شما تمیز و استاندارد باشد، توضیحات لازمه را در هر بخش بنویسید و به مباحث بهینه سازی سایت مسلط باشید، همگی جزو مواردیست که نوشتن برنامه و طراحی یک سایت را با کدهای HTML و CSS بدون خطا می کند و هر زمان که نیاز به تغییرات باشد، زمان کمی لازم است تا خواسته ها و نیازهای مشتری را اعمال کنید.


آموزش طراحی سایت حرفه ای

خصوصا نوشتن یک CSS مرتب و منظم در یک فایل جداگانه از HTML بسیار حائز اهمیت می باشد.فرض کنید نیاز به تغییر فونت سایت خود دارید و یا می خواهید رنگ پس زمینه تمام صفحات را تغییر دهید، اگر این styleها را بصورت inline در کدهای HTML هر صفحه نوشته باشید، تصور تغییر آنها بسیار زمانبر خواهد بود و حتی بخش هایی جا مانده و ظاهر سایت را خراب می کنند، اما اگر با آینده نگری و اصول درست در فایل CSS جداگانه برای کل صفحات نوشته شده باشد به راحتی با صرف زمان چند دقیقه کل سایت بدون هیچ کم و کاستی تغییر می کند. در نتیجه داشتن بهترین شیوه در طراحی سایت کارآمدتر می باشد.
مطالب ذکر شده در خصوص اسکریپت های نوشته شده روی سایت نیز صحیح می باشد. برای مثال یک مورد ساده که شاید برخی از برنامه نویسان به آن توجه نکنند، قسمتی ست که فایل جاوا اسکریپت سایت باید در صفحه HTML لود شود. همانطور که می دانید اصل مهمی برای داشتن بهترین روش طراحی سایت، سایتی ست که سرعت لود بالایی داشته باشد و بازدید کننده زمان کمتری را منتظر لود شدن سایت صرف کند چه بسا اگر طول بکشد صفحه را بسته و به وب سایت دیگری میرود، جاوااسکریپت سایت در لحظه لود شدن برای کاربر اهمیتی ندارد پس باید بعد از HTML و CSS سایت آن را در کدها قرار داد. در ضمن این اسکریپت ها روی HTML و CSS اعمال می گردند اگر کامل لود نشوند ممکن است کدهای اسکریپت به درستی اعمال نشوند. این موضوع خیلی ساده است اما هنوز هم برخی طراحان سایت از آن غافل می شوند، در حالی که بهترین شیوه در طراحی سایت تمامی این موارد و نکات را رعایت می کند.
در کنار تمام موارد گفته شده برای بهترین شیوه در طراحی سایت، بروز بودن در این زمینه را نیز فراموش نکنید، دانستن جدیدترین روش طراحی سایت و دیدن فیلم آموزش طراحی سایت می تواند کمک شایانی در طراحی وب به برنامه نویسان بکند.
 
 
برچسب ها:
  • بازدیدکنندگان:922