طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

بهینه سازی سایت و سئو تضمینی

اهمیت موتورهای جستجو

همه ما می دانیم که امروزه دیگر اهمیتی ندارد چه چیزی می فروشید یا چه خدمات و اطلاعاتی به مردم ارائه می کنید، اولین کاری که مردم برای خرید و کسب اطلاعات انجام می دهند سرچی در موتورهای جستجو می باشد، که مهمترین آن ها گوگل است. موتورهای جستجوی دیگری مانند یاهو، بینگ و ... وجود دارند که احتمالا حتی اسم آنها را نشنیده اید، همچنین برخی کشورها مانند چین، کره و ... موتورهای جستجوی محلی خود را نیز دارند، ولی بیشتر سایت ها تمرکز خود را بروی بهینه سازی سایتشان در گوگل گذاشته اند. برای اینکه صفحه وب سایت شما در صفحه اول گوگل دیده شود، نیاز به سئو دارید.

بهینه سازی سایت و سئو تضمینی

بهینه سازی سایت

SEO مخفف شده عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می باشد. سئو یک فعالیت مداوم است که باید روی سایت صورت گیرد و براساس کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما، رتبه سایتتان در گوگل بهبود یابد و در جستجوهای اولیه گوگل دیده شود. از این طریق افراد بیشتری به سایت مراجعه می کنند و ترافیک سایت بالا می رود. در حقیقت بهینه سازی کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود در طراحی وب سایت از مهمترین عوامل بازدید و فروش بالای یک وب سایت می باشد . در وب سایت های طراحی شده توسط شرکت طراحی وب سایت بان تمامی استانداردهای سئو به صورت کامل رعایت شده و در پایان و تحویل پروژه وب سایت آموزش های لازم در این زمینه به شما داده خواهد شد .


عوامل موثر در بهینه سازی سایت

عوامل زیادی در بهینه سازی سایت مؤثرند که برخی از آنها مشخص می باشند و با یک جستجوی ساده می توانید از آنها مطلع شوید و گوگل الگوریتم های خود را اعلام می کند ولی برخی دیگر به صورت محرمانه می باشند. مسئله این است که سئوکاران با یافتن کلمات کلیدی و بهینه سازی سایت براساس آن ها رتبه سایت را بعد از مدتی بهبود می بخشند ولی ممکن است گوگل الگوریتم های خود را تغییر دهد و فاکتورهای جدید را بمنظور بررسی سئو سایت در نظر بگیرد و باعث می شود، جایگاه وب سایت ها در موتور جستجوی گوگل تغییر کند، بنابراین باید سئو و بهینه سازی به صورت مداوم برای سایت صورت گیرد. اینکه شما براساس یک کلمه کلیدی زمانی جایگاه نخست را در گوگل دارید دلیل نمی شود همیشگی باشد و هر لحظه ممکن است تغییر کند. همینطور رقیبان شما بیکار نمی نشینند و در راستای بدست آوردن جایگاه بهتر در گوگل از افراد با تجربه و متخصص در سئو استفاده می کنند و هر لحظه ممکن است جایگاه شما متزلزل شود. 
سئو نیاز به دانش و تخصص مهندسی دارد و تجربه و بروز بودن در این علم اهمیت زیادی دارد. شخصی که بهینه سازی سایت را بعهده دارد اگر دانش و تجربه کافی نداشته باشد، باعث سئو منفی شده و سایت شما از سمت گوگل تحریم می گردد و دیگر هیچگاه در صفحه نخست گوگل نشان داده نخواهید شد. زمان بهینه سازی یک سایت متفاوت است و وابسته به فاکتورهای متعددی ست. مثلا بستگی به تعداد کلمات کلیدی مورد نظر، رقابت بین افرادی که روی این کلمات کلیدی و سایت هایی با این موضوعات کار می کنن، تولید محتوا و برنامه نویسی استاندارد سایت و ... دارد. فرض کنید کلمات کلیدی سایت شما بسیار کمیاب باشد و رقیبان زیادی نداشته باشید مسلما در چنین شرایطی سایت شما با سرعت بیشتری به صدر موتورهای جستجو دست پیدا خواهد کرد تا کلمه ای که در دنیای نت بسیار پرکاربرد می باشد و زقیبان بسیار. به طور متوسط براساس آمار و نتایج می توان گفت قدمت 10 سایت برتر جستجوی گوگل، بیش از 3 سال می باشد.