طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

خدمات طراحی سایت

اهمیت داشتن یک وب سایت برای کسب و کار دیگر برکسی پوشیده نیست اما بسته به نوع وب سایت باید خدمات خاصی را شرکت موردنظر ارائه دهد که البته برخی از این خدمات به صورت کلی می تواند برای تمامی سایت های لحاظ گردد. تصور برخی از مردم براین اساس است که خدمات طراحی سایت صرفا مربوط به طراحی خود سایت می شود اما این چنین نیست! در واقع به کل فرآیند صفر تا صد طراحی وب سایت و نگهداری آن گفته می شود که شامل موارد بسیاری ست.
خدمات طراحی سایت
ارائه خدمات طراحی سایت بهتر، باعث جلب رضایت مشتری می شود، در ادامه مهمترین خدمات طراحی سایت را مختصرا توضیح می دهیم:

طراحی سایت

مطمئنا بخش اصلی خدمات طراحی سایت، طراحی وب سایت براساس استانداردهای سئو ست که بسته به استراتژی مورد نظر شرکت، شخص یا فروشگاه سفارش دهنده وب سایت، بخش های مورد نیاز باید طراحی گردد.

طراحی گرافیکی

تصاویر، آیکن ها و لوگوی وب سایت اهمیت ویژه ای داردو برخی از تیم هایی که خدمات طراحی سایت ارائه می دهند دارای یک گرافیست مجرب هستند که طراحی لوگو و انتخاب عکس های مورد نیاز را به عهده دارند. اما شرکت هایی که این خدمات را ارائه نمی دهند یا با یک شرکت گرافیکی در ارتباط هستند یا از خود مشتری می خواهند که عکس ها و لوگو را براساس سلیقه شخصی شان و مرتبط با کسب و کار در اختیار طراح سایت قرار دهند.

طراحی سایت واکنش گرا

یکی از خدماتی که امروزه دیگر جزو الزامات تلقی می گردد، رسپانسیو بودن وب سایت است تا در تمامی دستگاه ها وی سایت به درستی به نمایش دربیاید.

طراحی پنل مدیریت

همانطور که در مقاله طراحی سایت داینامیک اشاره شد، سایت داینامیک را می توان محتوایش را از طریق پنل مدیریت که در اختیاز مدیران قرار می گیرد، به روزرسانی کرد. طراحی یک پنل مدیریتی جامع و در عین حال ساده که مدیران با سطوح سواد کامپیوتری متفاوت بتوانند از آن استفاده کنند، دیگر خدماتی ست که یک شرکت طراحی سایت باید ارائه دهد.

پشتیبانی سایت

در جهت نگهداری سایت از رفع خطای برنامه نویسی گرفته تا تمدید و پشتیبانی هاست، شرکت ها نیازمند فردی برای پشتیبانی از وب سایت هستند که بیشتر شرکت های طراحی سایت تا چندماه و حتی یک سال این کار را رایگان انجام می دهند ولی بعد از آن به ازای هر ماه یا سال باید هزینه ای پرداخت کنند.

تولید محتوا

خدماتی مهم که گاهی مردم اهمیت آن را فراموش می کنند. برای اینکه سایت شما حس زنده بودن را داشته باشد و از طرفی در موتور جستجوی گوگل دارای جایگاه خوبی باشد تا با سرچ کلمات کلیدی مرتبط با کار شما، کاربران به سایتتون هدایت شوند، تولید محتوای حرفه ای و مطابق با محتوای سایت و رعایت اصول سئو اهمیت ویژه دارد.
برچسب ها:
  • بازدیدکنندگان:988