طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت اختصاصی

مزایای طراحی سایت اختصاصی

حتما شما نیز دوست دارید به شکل اختصاصی و باتوجه به سلیقه های جزیی خود خانه یا محل زندگی خود را بسازید و تزیین کنید. طراحی سایت اختصاصی همین مفهوم را برای سایت اختصاصی شما در نظر گرفته است. تیم حرفه ای برنامه نویسی ما با برآورد و شناسایی نیازهای عنوان شده ی شما با استفاده از ابزار برنامه نویسی اقدام به ایجاد و طراحی سایت اختصاصی شما خواهد نمود. در این حالت در تمام مراحل نظرات شما پرسیده خواهد شد و شما اشراف کامل به طراحی سایت اختصاصی خواهید داشت. در طراحی وبسایت اختصاصی عوامل مختلفی دخیل هستند که دو مورد از مهم ترین آنان زمان و هزینه است. مسلما برای طراحی سایت اختصاصی با توجه به سلیقه ی شما زمان بیشتری لازم است. مراحل اولیه مربوط به تایید امکانات و قالب کلی سایت و مرحله بعدی برنامه نویسی است.
طراحی سایت اختصاصی

همانطور که می دانیم برای طراحی سایت مربوط به هر شرکت، شخص و یا شغل های مختلف باید موارد مربوط به همان شغل یا شرکت را در نظر گرفت. بسیاری از افرادی که با استفاده از وردپرس سایت خود را طراحی کردند، بعد از مدت زمان اندکی شاهد ناکارآمدی آن شدند و تلاش نمودند کارایی و ویژگی های مختص به خود را اضافه کنند که اغلب نتوانستند به هدف خود برسند. اهمیت طراحی سایت اختصاصی همین جا مطرح می شود. برای درخشیدن و خاص بودن شما باید با استفاده از امکان طراحی سایت اختصاصی محدودیت ها را کنار زد و سایتی کارآمد و مطابق نیاز بازار طراحی کرد. 
 

تعرفه طراحی سایت اختصاصی

  برآورد هزینه ی طراحی سایت اختصاصی بعد از تعریف امکانات و ویژگی های اختصاصی و در جلسات حضوری مشخص خواهد شد. همچنین مشاوره و راهنمایی های لازم را به شما خواهیم داد و شما را در انتخاب هر چه بهتر یاری خواهیم نمود. بعد از نهایی شدن طرح کلی پیش فاکتورهای مربوطه به شما ارائه خواهد شد به علاوه شما در جریان تمام طرح ها قرار خواهید داشت. می توانید با مشاهده نمونه های طراحی سایت شرکت ما نیازهای خود را تا حدی شناسایی کرده و یا با شماره های تماس شرکت ما برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید. هزینه های نهایی با توجه به زمان و هزینه های صرف شده به شما اعلام خواهد شد. 


برخی از امکانات طراحی سایت اختصاصی

انعطاف پذیری بالای سایت برای امکان تغییر در آینده
امکان توسع و گسترش امکانات سایت توسط هر برنامه نویس
رعایت نکات مربوط به بهینه سازی برای افزایش رتبه سایت
طراحی و پیاده سازی طابق با نیاز و سلیقه شما
در نظر گرفتن ایده های شما و اجرایی سازی ان ها

برچسب ها: