طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت استاتیک

مزایای طراحی سایت استاتیک

ممکن است شما بخواهید هزینه های کمتری را برای طراحی سایت خود متحمل شوید. با توجه به وجود اطلاعات نادرست در این زمینه در این قسمت قصد داریم شما را با طراحی سایت استاتیک آشنا کنیم. اگر در طی روندهای طراحی و آماده سازی وبسایت برنامه نویسی سمت سرور انجام نشود و اطلاعات مربوط به طراحی سایت در قالب برنامه نویسی سمت کلاینت و کدهای برنامه نویسی HTML و CSS انجام شود به آن طراحی سایت استاتیک گفته می شود. در این صورت اگر بخواهید بعد از مدتی اطلاعات و یا محصولات جدیدی در سایت خود قرار دهید بهترین گزینه برای شما طراحی سایت استاتیک است. در طراحی سایت استاتیک تنها عناصر ظاهری و گرافیگی سایت طراحی می شوند. از جمله این موارد می توان به قالب کلی صفحه و المان های مختلف مورد نظر، رنگ ها و ابعاد مختلف را می توان نام برد. همان طور که حدس زدید، هزینه های طراحی سایت استاتیک به دلایل گفته شده بسیار کاهش پیدا می کند. در واقع تنها به یک یا دو فرد طراح سایت نیاز است. از جمله مزایای طراحی سایت استاتیک عبارت اند از:
  1. انتقال آسان سایت به سرورهای دیگر
  2. هزینه های کم در طراحی سایت استاتیک
  3. بالا رفتن سرعت در مراحل طراحی و پیاده سازی
  4. عدم نیاز به بروزرسانی برنامه سمت سرور
  5. وجود مراحل برنامه نویسی راحت تر
  6. امکان نمایش مناسب سایت حتی در مرورگرهای قدیمی تر
 
طراحی سایت استاتیک
باید بدانید که طراحی سایت استاتیک زمانی برای شما کارایی لازم را خواهد داشت که شما به اطلاعات کاربران در سایت نیاز نداشته باشید و نخواهید آن ها را ذخیره کنید. در غیر این صورت با توجه به کار خود باید از طراحی سایت داینامیک استفاده کنید. باور نادرست دیگری که در زمینه ی طراحی سایت استاتیک وجود دارد شایعاتی درباره سئوی ضعیف و بهینه نبودن سایت های استاتیک است. در حالیکه اصل و اساس و پایه ی طراحی سایت استاتیک و داینامیک شبیه هم بوده و در هردو از یکسری زبان ها مثل HTML استفاده می شود. 


تعرفه طراحی سایت استاتیک

    هم اکنون مشاوران و طراحان سایت شرکت ما آماده ی مشاوره به شما در خصوص هزینه های طراحی سایت استاتیک و یا داینامیک بوده و هزینه های سایت شما را با توجه به امکانات و ویژگی های مورد نظرتان برآورد خواهیم نمود. با مشاهده ی نمونه طراحی سایت استاتیک می توانید بسیاری از موارد و ویژگی های مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما به شما درباره ی تمام موارد انتخابی مشاوره های لازم را خواهیم داد و شما را با تفاوت های هر نوع طراحی سایت آگاه تر خواهیم نمود. می توانید همین حالا سفارش اولیه خود را به شرکت ما ارائه کنید و پیش فاکتورهای آن را دریافت کنید.
 

برخی از امکانات طراحی سایت استاتیک

رفع مشکلات و خطاهای ایجاد شده در زمان کم
مدیریت راحت صفحات استاتیک وب سایت
بالا بودن سرعت بارگیری صفحات سایت
هزینه های پایین در طراحی و پشتیبانی سایت استاتیک
 
 

برچسب ها: