طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت انتشارات

مزایای طراحی سایت انتشارات

با گسترش استفاده از انواع گوشی های موبایل و پیشرفت روز افزون تکنولوژی ها، افراد اکثر نیازها و سرگرمی های خود را در فضای مجازی و در بستر وب جستجو می کنند. به همین دلیل تمایل به خواندن نسخه های الکترونیکی کتب و مجلات در بین افراد جامعه بسیار افزایش یافته است. در نتیجه ترجیح مردم به دریافت نسخه های آنلاین این منابع بسیار بیشتر شده است. با توجه به دلایل ذکر شده، طراحی سایت انتشارات بیش از پیش به فروش محصولات انتشارات کمک می کند. در واقع طراحی وب سایت انتشارات، با در نظر گرفتن نیازها و سلیقه های  کاربران، می تواند افراد بیشتری را مطالعه کتاب و مجلات جذب کند. از طرفی طراحی سایت انتشارات موجب ارائه ی سریع تر خدمات و صرفه جویی در منابع مورد نیاز برای چاپ کتاب و ارسال آن می شود. از جمله دیگر مزیت های طراحی سایت برای انتشارات می توان به معرفی و اطلاع رسانی کتاب های تازه منتشر شده، در دست انتشار یا پرفروش پرداخت.
طراحی سایت انتشارات
اگر شما نیز صاحب انتشاراتی هستید که قصد افزایش فروش و رونق کسب و کار خود را دارید، طراحی سایت انتشارات می تواند گزینه ی مناسبی برای ارائه خدمات به افراد و جذب مشتریان بیشتر باشد. اگر قصد دارید ضمن معرفی بیشتر کتاب ها و منابع خود، توضیحات اجمالی راجع به نویسنده ارائه دهید و دسته بندی های مختلف برای این منابع قرار دهید، با افزودن این ویژگی ها در طراحی سایت انتشارات خود، می توانید تمام این نیازها را برآورده کنید. همچنین اگر بخواهید راهنمایی و دسته بندی موضوعی شفاف برای انواع کتاب ها و منابع خود به افراد ارائه دهید، نیاز به طراحی سایت انتشارات حرفه ای با در نظر گرفتن ویژگی های منحصر بفرد منابع انتشارات خود دارید.
 

تعرفه طراحی سایت انتشارات

برآورد هزینه طراحی سایت انتشاراتی با توجه به میزان امکانات درخواستی کارفرمایان متغیر است. ویژگی های مختلف مدنظر شما می تواند شامل امکان دسته بندی های موضوعی و جستجوی آنلاین یک کتاب باشد که موارد به کار گرفته شده و تعداد فیلدهای جستجو نیز متفاوت است. بنابراین طراحی یک وب سایت انتشاراتی با امکان خرید آنلاین و سایر امکانات موردنظر، تعرفه های مخصوص به خود را داراست. 


برخی از امکانات طراحی سایت انتشارات 

فروش نسخه های الکترونیکی کتاب ها
ارائه ی اطلاعات اجمالی راجع به هر کتاب
ارائه ی اخبار مختلف راجع به نسخه های متعدد کتاب ها
معرفی نویسندگان و ارائه اطلاعات مختصر راجع به آن ها
امکان جستجوی آنلاین کتاب 
معرفی و ارائه کتاب های پرفروش
نظرسنجی کاربران درباره کتاب‌های مختلف
امکان دسته بندی های مختلف بر حسب نویسنده، موضوع و ...
 
برچسب ها: