طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت تخفیف

مزایای طراحی سایت تخفیف

خریداران اجناس مختلف همیشه به دنبال یافتن قیمت مناسب و تخفیف هستند. در خرید حضوری آن ها می توانند از مغازه ای به مغازه دیگر و از مرکز خریدی به مرکز خرید دیگر رفته و با صرف زمان زیادی کالایی را با قیمت مناسب تر پیدا کنند، اما این کار در مجازی بسیار راحتتر صورت می گیرد. مشتریان می توانند با صرف زمان اندکی محصولات سایت های مختلف را چک کنند و با مقایسه قیمت آن ها، بهترین فروشگاه اینترنتی را برای خرید کالای خود انتخاب کنند. در نتیجه تخفیف روی کالاها، کاربران زیادی را به وب سایت شما می کشاند.

طراحی سایت تخفیف

در چند سال اخیر، وب سایت های تخفیفان گروهی نیز جایگاه ویژه ای میان کاربران پیدا کرده است درنتیجه طراحی وب سایت تخفیف نیز مورد توجه برنامه نویسان قرار گرفته است. وب سایت های تخفیفان گروهی با صاحبان کار قراردادی را تنظیم می کنند و با خرید مشتریان از طریق وب سایت تخفیف آن ها، درصدی را که در قرارداد ذکر شده، صاحبان کسب و کارها به مدیر سایت تخفیف پرداخت می کنند.
قرار دادن کالاها و خدمات متنوع در وب سایت تخفیف با قیمت های مناسب، باعث جذب کاربران شده و با بالا بردن میزان بازدید و مشتری، افراد بیشتری از وب سایت شما خرید خواهند کردو تخفیف های مختلف براساس اعیاد و کوپن های تخفیف مثلا برای کسانی که بیشتر از سایت خرید می کنند و ... مخاطبان را ترغیب می کنند. با بخش جستجوی داخل وب سایت تخفیف و بخش پیشنهاد تخفیف های جدید و ویژه، کاربران زمان بیشتری را در سایت تخفیف سپری می کنند.
 

تعرفه های طراحی سایت تخفیف

طراحی بخش داشبورد برای مدیران وب سایت تخفیف، بخش مهمی از سایت می باشد که مطمئنا سطوح دسترسی مختلفی تعریف شده تا با استخدام افراد جدید دسترسی های مورد نیازشان را فراهم کند و تمامی این سطوح دسترسی توسط مدیر اصلی سایت به کارمندان داده می شود. سهولت کار با پنل مدیریتی باید از ویژگی های اصلی سایت باشد تا با قرار دادن تصاویر محصولات، ویژگی های کالا، تخفیف به راحتی در هر لحظه سایت با محصولات جدید به روزرسانی شود.
طراحی بخشی در وب سایت تخفیف جهت معرفی محصول با تخفیف به دوستان و آشنایان، که خود روشی برای کسب خریداران بیشتر از سایت تخفیف می باشد. همیشه باید این را در نظر داشت که صفحه اصلی یک وب سایت دارای اهمیت ویژه ای ست، چرا که کاربران از صفحه اول جذب سایت شما شده و مایل به سپری کردن زمان و پیدا کردن محصولات با تخفیف در سایت شما خواهند بود، پس طراحی صفحه نخست سایت تخفیف باید روی اصول UI و UX باشد.
 

برخی از امکانات طراحی سایت تخفیف

طراحی بخش کتگوری های مختلف محصولات
طراحی صفحه معرفی به دوستان و به اشتراک گزاری محصولات در شبکه های اجتماعی
طراحی صفحه امتیاز دهی به کاربران سایت که از تخفیفان ویژه برخوردار شوند
طراحی بخش پرداخت آنلاین با تخفیف

 
برچسب ها: