طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت تهران

مزایای طراحی سایت تهران

امروزه تمایل به داشتن یک وب سایت در هر حرفه ای به وضوح دیده می شود. احتمالا همه کسانی که شروع به جستجو برای طراحی وب سایت خود می کنند، این را در می یابند که 2 مدل برنامه نویسی و طراحی وب سایت داریم. طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت از طریق cms های اماده همچون وردپرس، دروپال و... . با کمی سرچ در دنیای اینترنت می توانید تفاوت قیمت و امکانات آن ها را متوجه شوید.

طراحی سایت تهران

زمانی که به دنبال یک شرکت برای طراحی وب سایت می گردید اکثر آن ها در تهران واقع شده اند. طراحی سایت در تهران یکی از شغل های پرطرفدار و به روز محسوب می شود که چالش های زیادی را دارد در حالی که مردم بدون داشتن دانش برنامه نویسی، چالش های این شرکت ها را درک نمی کنند. با این حال شرکت های طراحی سایت تهران تلاش دارند با صبر و حوصله برای مشتریان موضوعات اصلی را شرح دهند و پاسخ گوی سوالات آن ها باشند.
 

تعرفه های طراحی سایت تهران

یکی از سوالات متداول شرکت ها و افراد به منظور داشتن سایتشان، هزینه آن است. متاسفانه پاسخ دقیقی برای این سوال کلی وجود ندارد، چرا که هزینه های یک سایت به عوامل متعددی وابسته است. اما به صورت کلی برای هر مدل طراحی سایت 3 هزینه وجود دارد :

  1. طراحی وب سایت
  2. خریداری هاست
  3. خریداری دامنه سایت یا همان آدرس سایت

1. بیشترین هزینه یک سایت به بخش اول، طراحی وب سایت تعلق می گیرد و بهتر است با یک کارشناس در این زمینه مشورت کنید و در نهایت تصمیم بگیرید وب سایت شما چه صفحه ها و بخش هایی را باید داشته باشد. در مجموع عوامل زیادی در هزینه وب سایت تاثیرگذار هستند. در بیشتر مواقع برای انجام هر کاری برای مشتریان هزینه حرف اول را می زند اما در خصوص داشتن یک وب سایت حرفه ای که نیازهای شما را به خوبی بر طرف کند باید دور اندیشی کرد و تاثیرات آن را بر کسب و کار خود درک کرد که در این موقعیت دیگر هزینه حرف اول را نمی زند بلکه کیفیت است که نقش اصلی را خواهد داشت. زمانی که طراحی سایت تهران را جستجو می کنید با سایت های بیشماری مواجهه می شوید که هر یک هزینه های متفاوتی را پیشنهاد کرده اند که برخی پایین می باشد که متاسفانه مشتریان به این نکته توجه نمی کنند که در نهایت آن ها سایتی را تحویل خواهند گرفت که درخور همان هزینه است که پرداخت کردند.

2. خرید هاست یا همان سرور مورد نظر بسته به کارکرد و کاربرد وب سایت متفاوت است. اینکه وب سایت چقدر بزرگ باشد و چه قابلیت هایی را داشته باشد بسیار مهم است. مثلا اینکه یک سایت برای دانلود فیلم و اهنگ طراحی شده باشد با یک وب سایت شرکتی که تنها چند صفحه ساده برای معرفی شرکت و خدمات داشته باشد بسیار متفاوت است. تمامی تصاویر و کدها و فایل های موجود در یک وب سایت بر روی سرور قرار می گیرد بنابراین باید فضای کافی برای تمامی موارد داشته باشد و بسته به حجمی که بر روی سرور خریداری می شود هزینه ها متفاوت است.

3. در نهایت دامنه سایت یا همان آدرسی که بازدیدکنندگان از طریق آن وب سایت شما را پیدا خواهند کرد. این آدرس نیز اهمیت ویژه ای دارد. در انتخاب یک دامنه مناسب فاکتورهای زیادی وجود دارد حتی شاید مواردی که به ذهن شما نرسد مثل بیان آن برای دیگران هنگام تماس تلفنی و اینکه در همان لحظه اول متوجه آدرس شوند و نوشتاری آن به چند صورت نباشد که مجبور به اسپل کردن آن شوید و موارد دیگر. باید این را نیز در نظر داشت که بیشتر دامنه های خوب و با تعداد حروف کم در دنیا به فروش رفته اند و با اینکه برخی از آن ها غیرفعال هستند اما برای خرید باید با شخص صاحب دامنه وارد مذاکره شد که معمولا بسته به سطح خوب بودن ادرس قیمت های بالایی باید پرداخت گردد ولی اگر یک آدرس آزاد باشد و کسی آن را خریداری نکرده باشد می توان با قیمت مناسب آن را خریداری کرد.

موارد دو و سه بسته به نوع هاست و دامنه ای که می خرید تاریخ انقضا دارند و برای تمدید باید هر بار که موعد آن می رسد هزینه لازم برای تمدید پرداخت گردد. همین طور پشتیبانی سایت و مسئله سئو دو مورد جداگانه می باشد که اگر درخواست آن ها را نیز مشتری داشته باشد هزینه خاص خودشان را خواهند داشت.

 

برخی از امکانات طراحی سایت تهران

طراحی وب سایت براساس نیاز مشتری
خریداری دامنه و هاست
پشتیبانی وب سایت تهران
کار کردن در بخش سئو برای رتبه بهتر در موتورهای جستجو خصوصا گوگل
برچسب ها: