طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت خبری

مزایای طراحی سایت خبری

امروزه سایت های خبری و اطلاع رسانی از جمله پربازدید ترین سایت ها هستند و افراد زیادی همه روزه اخبار جدید را جستجو می کنند. بنابراین اگر نکات مختلف و اصول طراحی سایت خبری نظیر کاربر پسند بودن رعایت شود می تواند مخاطب زیادی را به خود جذب کند. به غیر از رعایت نکات ظاهری در طراحی سایت خبری، مطالب و اخبار موجود در سایت های خبری و صحت آن ها نیز نقش مهمی در پربازدید شدن سایت خبری دارد.
طراحی سایت خبری
امروزه بسیاری از خدمات و مطالب نظیر طراحی سایت خبری اتوماتیک و مطالب راجع به طراحی سایت خبری موجود بوده و می توان نقاط قوت و ضعف سایت های خبری را شناسایی کرد. یکی از مهم ترین نکات در طراحی سایت خبری، قابلیت یافتن مطلب مورد نظر کاربر در کمترین زمان است. دارا بودن سرعت مناسب سایت خبری نیز نکته ی مهم دیگری است که باید در طراحی سایت خبری در نظر گرفته شود. نکات مهم دیگر نظیر بهینه سازی سایت خبری نیز برای پربازدید شدن سایت خبری باید لحاظ شود.

تعرفه طراحی سایت خبری

تعرفه طراحی سایت خبری با توجه به امکانات سایت خبری می تواند متغیر باشد. شما می توانید با مشاهده ی نمونه طراحی سایت خبری اطلاعات خوبی راجع به امکانات لازم برای سایت خبری کسب کنید. خرید سایت خبری مناسب یک امتیاز محسوب می شود و با قرار دادن اخبار صحیح و به روز رسانی اخبار می توان جایگاه سایت را به سرعت بالا برد. طراحی سایت خبری و رعایت نکات بهینه سازی نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد و برای پربازدید شدن سایت خبری حتما باید درنظر گرفته شود.

برخی از امکانات طراحی سایت خبری

ارائه ی اخبار روز
نگه داری مجموعه ی اخبار بر حسب تاریخ
امکان جستجوی خبر مورد نظر
امکان درج تصاویر مختلف برای خبر
انتخاب درجه های مختلف به ترتیب اهمیت برای اخبار
نظرسنجی افراد در مورد خبرها
ارائه دسته بندی های مختلف برای اخبار
نمایش اخبار مهم تر و پربازدید
امکان به اشتراک گذاری خبر مورد نظر در شبکه های اجتماعی
قرار دادن ترجمه خبر به زبان های مختلف
مدیریت گزارشات مختلف از افراد در خصوص انتشار خبری خاص

برچسب ها: