طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت خشکبار

مزایای طراحی سایت خشکبار

طراحی وب سایت فروشگاهی ارتباط مستقیمی با اجناسی که قرار است در آن سایت به فروش برسد دارد. بسیاری از سایت های فروشگاهی مشابه یکدیگر طراحی می شوند و وقتی کاربران وارد این وب سایت ها می شوند به دلیل تشابهات زیاد، کار کردن با آن ها برایشان ملموس تر است، این مسئله نه تنها یک عیب نیست بلکه یک حسن به حساب می آیند. اما این مسئله در خصوص سایت خشکبار و فروش آن متفاوت است. می توان گفت یک سایت خشکبار از نظر طراحی بیشتر شبیه به یک سایت رستوران باید طراحی گردد تا یک سایت فروشگاهی که محصولات را در صفحه اول در باکس های کوچک قرار می دهد.

طراحی سایت خشکبار

طراحی سایت خشکبار باید مخاطب پسند و گیرا باشد و ضروریست از تصاویر با کیفیت بالا استفاده شود تا کاربران هنگام انتخاب یک ایتم بتوانند تصویر را با وضوح بالا مشاهده کنند. در پنل مدیریتی بخشی را قرار خواهیم داد تا مدیر سایت برای هر محصولی که قصد فروش آن را دارد تصویر مورد نظرش را بدون توجه سایز و حجم آپلود کند و فقط کیفیت مد نظرش باشد. خود پنل مدیریتی به گونه ای برنامه نویسی شده که این توانایی را داشته باشد تا حجم عکس ها را به میزانی کاهش دهد که نه از کیفیت آن خیلی کاسته شود و نه باعث اختلال و سنگینی سایت هنگام لود شدن آن گردد. در طراحی سایت خشکبار باید تصاویر اشتها آور و وسوسه انگیز باشد تا جلوه بیشتری را به سایت ببخشد.
براساس تفکیک نوع خشکبار مانند: 

  1. پسته
  2. بادام
  3. تخمه
  4. گردو
  5. فندوق
  6. آجیل مخلوط
و تنوع بسته بندی جهت صادرات و هدیه و فروش عمده و .... می توان دسته بندی را در طراحی سایت خشکبار انجام داد.

تعرفه های طراحی سایت خشکبار

قطعا بخشی برای لیست قیمت های اجناس طراحی خواهد شد و برای مشتریانی که به صورت عمده از سایت خشکبار خرید خود را انجام می دهند باید تخفیف ها و شرایط ویژه ای در نظر گرفته شود، که میزان این تخفیف ها باید طبق یک آنالیز و بررسی دقیق صورت بگیرد تا هم ضرری به صاحب فروشگاه وارد نشود و هم خریداران بیشتری را تشویق به خرید از سایت خشکبار آن ها کند. طراحی سایت خشکبار با بهترین تکنولوژی برنامه نویسی صورت خواهد گرفت و یک پنل مدیریتی کامل با کارکرد آسان را فراهم خواهد کرد تا افراد با کمترین دانش کامپیوتری بتوانند وب سایت خود را به بهترین شکل ممکن اداره و مدیریت کنند.
در هر وب سایتی بر اساس موضوع سایت، می توان یک وبلاگ مقالات طراحی کرد تا با این کار، سایت خود را بیشتر در معرض دید کاربران اینترنتی قرار دهید. در زمینه خشکبار می توان وبلاگی با مضمون دانستنی های سلامت و تندرستی طراحی کرد تا از خواص خشکبار مطالب مفیدی برای مخاطبان بنویسید و با این کار رتبه سایت را در موتور جستجوی گوگل بهبود بخشیده و مشتریان بیشتری را به وب سایت خود بکشانید.
 

برخی از امکانات طراحی سایت خشکبار

طراحی صفحه وب سایت خشکبار جهت معرفی و آدرس فروشگاه
صفحه قیمت اجناس در طراحی سایت خشکبار
طراحی سایت خشکبار با عکس های با کیفیت
طراحی بخش تخفیف ها برای فروش عمده

برچسب ها: