طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت دانلود

مزایای طراحی سایت دانلود

طراحی سایت دانلود همیشه جزو پربازدیدترین وب سایت ها محسوب می شود. با اینکه در خیلی از کشورهای پیشرفته به قوانین کپی رایت توجه ویژه می شود و خیلی از شهروندان برای خواننده ها و بازیگران و در مجموع هنر، احترام قائل بوده و در ازای دیدن فیلم و یا گوش کردن به موسیقی، با کمال میل حاضربه پرداخت هزینه هستند، اما همچنان سایت دانلود در هر کشوری وجود دارد. طراحی وب سایت دانلود در برخی مواقع به گونه ایست که لینک دانلود را رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد که به این روش جذب مخاطب می کند و کسب درامد آن ها از تبلیغات می باشد. برخی دیگر در ازای مبلغ کمی در هر ماه یا سال که حق عضویت آن سایت می باشد، دسترسی به لینک دانلود می دهند.

طراحی سایت دانلود

امنیت سایت دانلود در اولویت مواردیست که باید حتما بررسی شود. در حقیقت طراحی سایت دانلود از دسته سایت های فروشگاهی محسوب می شود چون دارای بخش پرداخت حق عضویت و گاهی فروش فیلم به صورت آنلاین می باشد، در نتیجه نفوذناپذیری و امنیت آن ها باید تضمین شود. طراحی سایت دانلود معمولا پیچیدگی های خاصی را دارد و با افزایش هر چه بیشتر بازدید کنندگان و بالا رفتن ترافیک، سرعت پردازش و لود شدن سایت پایین می آید و با اختلال مواجه می شود که این اختلالات باعث از دست دادن بازدیدکنندگان می شود، بنابراین باید طراحی سایت دانلود را از همه نظر بررسی نمود و با کارشناسان خبره مشورت های لازم را انجام داد.

 

تعرفه های طراحی سایت دانلود

می توان با قرار دادن مطالب مفید در زمینه فعالیت سایت دانلود مثلا در یک سایت دانلود فیلم با نوشتن بیوگرافی بازیگران و کارگردانان یا حتی معرفی فیلم های تازه اکران شده و یا صفحه نقد برای تبادل نظرات کارشناسان و کاربران، بازدید کنندگان بیشتری را به وب سایت کشاند و با این کار رتبه خود را در موتور جستجو گوگل ارتقا دهید. طراحی سایت دانلود معمولا جهت فعالیت در یکی از زمینه های زیر ساخته می شود:

  1. فیلم
  2. کتاب
  3. موزیک
  4. نرم افزار
  5. آموزشی

و موارد دیگر می باشد.

برخی از امکانات طراحی سایت دانلود

طراحی صفحه فروش محصولات و یا حق عضویت
طراحی دسته بندی محصولات در سایت دانلود
طراحی بخش آخرین خبرها در همان زمینه فعالیت سایت
طراحی صفحه تبادل نظر کاربران و نظرسنجی ماهانه
 

برچسب ها: