طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل

مزایای طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل

علاقه مندی بسیاری از خانم ها در تغییر دکوراسیون و دیزاین منزلشان و از طرفی نبود زمان کافی برای دیدن تمامی مغازه های لوازم خانه و خرید از آن ها، باعث علاقه مندی مردم به جستجو در اینترنت شده و با طراحی های به روز شرکت ها، کارخانه ها و مغازه های تولید لوازم منزل، آشنا شوند و پس از تصمیم گیری نهایی یا به صورت آنلاین از سایت فروشگاه های آنلاین سفارش دهند یا به فروشگاه و نمایشگاه مورد نظر مراجعه کرده و حضورا اقدام به خرید نمایند. با این شرایط، بدون صرف کردن زمان زیادی، امکان مشاهده محصولات جدید بیشتری را داشته و هر لحظه می توانند از مد روز و تغییرات جدید آگاه شوند. بدین دلیل سایت دکوراسیون و لوازم منزل علاقه مندان خاص خود را دارد و هر روز به علاقه مندان آن آفزوده می شود. اما مسئله اصلی به خصوص در کشورمان ایران، کمبود وب سایت های فعال در این زمینه می باشد و یا به روزرسانی در این سایت ها دیر انجام می شود و از مد روز دنیا عقب می مانند.

طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل

صفحه گالری تصاویر برای داشتن وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل موفق نقش اصلی را ایفا می کند. وجود تصاویر با کیفیت و اطلاعات لازمه اعم از جنس و ابعاد و تنوع رنگ و ... به همراه افکت های حرفه ای و زیبا، کاربران زیادی را به وب سایت شما جذب می کند البته نباید فراموش کرد که این تصاویر باید هرروز آپدیت شوند تا بدین صورت وب سایت شما با مطالب و تصاویر بروز یک مرجع بزرگ برای طرفداران به حساب بیاید.
ایده ای که اخیرا در طراحی وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل مطرح می شود و برخی سایت های بزرگ آن را پیاده سازی کرده اند، ایجاد صفحه ای جهت طراحی مبل با سلیقه شخصی کاربران است مثلا انتخاب جنس و مدل پارچه، رنگ و ... و ایجاد تصویر مبل طراحی شده شان و بعد از ثبت سفارش و پرداخت هزینه، شرکت مورد نظر اقدام به ساخت آن می کند. همین طور می توان بخشی را برای ایجاد فرم نظرسنجی از کاربران وب سایت دکوراسیون و لوازم منزل در نظر گرفت تا قبل ثبت سفارش کاربران مبلی که خودشان دیزاین کرده اند را به نمایش در سایت گذاشته و نظرات کاربران را در مورد طراحی شان بدست آورند.

 

تعرفه های طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل

یکی از ویژگی های سایت دکوراسیون و لوازم منزل، داشتن یک پنل مدیریتی کامل است که دسترسی به هر بخشی را دارد. همچنین با داشتن همچین وب سایتی دیگر نیاز به چاپ بروشور، کاتالوگ و تبلیغات چاپی نیست و با این کار هم در زمان و هزینه هنگفت چاپ بروشورهای گران قیمت صرف جویی می شود و هم چنین در استفاده منابع طبیعی صرفه جویی می گردد. از طرفی اگر کاتالوگ شما به صورت انلاین باشد و مداوم اپدیت شود زمانی که شخصی قصد معرفی شرکت و فروشگاه شما را داشته باشد به راحتی کاتالوگ داخل سایت را معرفی کرده و همین طور بازدید سایت شما افزایش می یابد.

 

برخی از امکانات طراحی سایت دکوراسیون و لوازم منزل

طراحی صفحه گالری و کاتالوگ محصولات
طراحی فرح سفارش آنلاین و پرداخت هزینه
طراحی صفحه مقالات و آموزش های طراحی و هنری
طراحی صفحه وب سایت مربوط به شعب و نمایندگی ها

برچسب ها: