طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت سازمانی

مزایای طراحی سایت سازمانی

در ابتدا با شنیدن اسم طراحی سایت سازمانی شاید این تصور ایجاد شود که این فقط مختص به سازمان ها و اورگان های دولتی می باشد ولی با کمی تامل متوجه خواهید شد این اصطلاح می تواند برای افرادی که دارای یک شرکت و مجموعه ای از کارمندان است استفاده شود. جهت طراحی یک وب سایت سازمانی باید تمامی موارد و ارتباطات این سازمان را قبل از شروع به کار بررسی کرد و با کمک نمودارهای مهندسی نرم افزار، متخصصان برنامه نویسی و حتی گروهی از افراد شرکت که کاملا از روند کاری آن شرکت آگاه هستند یک برنامه ریزی دقیق و هدفمند برای طراحی سایت سازمانی جامع داشت.

طراحی سایت سازمانی

یکی از نکات اصلی در طراحی سایت سازمانی، صفحه اصلی ان می باشد که باید بررسی گردد براساس کار و اهداف آن سازمان، نیازمند جستجوی کاربران می باشد یا بهتر است با معرفی سازمان و بعد سخنانی از مدیرعامل و افتخارات شرکت آغاز گردد. هماهنگی لوگوی سازمان به همراه رنگ سایت در طراحی وب سایت نقش به سزایی دارد همچنین ایده خوبی ست که این رنگ هماهنگ با یونیفرم کارکنان شرکت باشد تا شما را متمایز از سایر رقیبان کند. آنالیز و بررسی سایت سازمانی شرکت های رقیب، می تواند در طراحی و ایده پردازی به شما کمک کند تا سایتی بی نقص و کامل ارائه کنید. دقت داشته باشید که این کار باعث نشود طراحی سایت سازمانی مشابهی با رقیبان ارائه دهید، بلکه فقط به منظور از قلم نیفتادن بخش های اساسی سازمان می باشد.
 

تعرفه های طراحی سایت سازمانی

اکثر سازمان ها از نرم افزار های خاص حسابداری یا س آر ام های مجزایی بسته به خدمات و اهداف شرکت، استفاده می کنند و همین مورد، سایت شرکت های سازمانی را از بقیه وب سایت ها متمایز می کند، بدلیل اینکه اکثر آن ها ترجیح می دهند تا تمامی نرم افزارها و CRMهای سازمان با وب سایتشان یکپارچه شود و این سازگاری و یکپارچه سازی، طراحی سایت سازمانی را کمی پیچیده تر از یک سایت شرکتی ساده می کند.
 

برخی از امکانات طراحی سایت سازمانی

  1. طراحی صفحه وب سایت خبرنامه و مقالات
  2. امکان یکپارچه سازی تمامی نرم افزار های سازمان
  3. طراحی بخشی برای پیام مدیرعامل در صفحه اصلی سایت سازمانی
  4. طراحی بخشی برای به نمایش گذاشتن مدارک و گواهی نامه های شرکت
  5. طراحی صفحه وب سایت سازمانی کارکنان و کارمندان
برچسب ها: