طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت شخصی

مزایای طراحی سایت شخصی

معرفی کسب و کار، تحصیلات و استعداد افراد می تواند از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک یا LinkdIn و توئیتر انجام شود اما داشتن یک ایمیل به اسم خود فرد و یک طراحی سایت شخصی می تواند حرفه ای بودن آن فرد را به نمایش بگذارد. امروزه اکثر انسان ها علاقه مند به داشتن وب سایت شخصی خود هستند و برای این امر ابتدا باید eqg هدف وب سایت شخصی را مشخص کنند. آیا فقط برای حضور داشتن در دنیای تکنولوژی و اینترنت است و یا از این وب سایت شخصی به منظور اهداف والاتری می خواهید بهره ببرید؟ پاسخ به این سوال نقش اساسی را در تصمیم گیری ساخت و طراحی وب سایت خواهد داشت. در نهایت با توجه به اهدافی که در نظر گرفته اید باید تمامی آن ها را در سایت شخصی پیاده سازی کنید. در این راستا می توانید از مشاوره کارمندان متخصص ما بهره مند گردید.

طراحی سایت شخصی


می توانید با صحبت کردن با کارمندان حرفه ای وبسایت بان، تمامی موارد را به یکدیگر بررسی کرده و خواسته های خود را عنوان کنید و نظر کارشناسان ما را دریافت نمایید. این وب سایت های شخصی هم می تواند افراد را معرفی کند هم می تواند به کسب و کار شما رونق بخشد. مثلا بسیاری از هنرمندان همچون عکاسان و طراحان برای معرفی کار خود و داشتن یک رزومه وب سایت شخصی خود را دارند و تمامی نمونه کارها و سوابق و تحصیلات و .... را در آنجا به نمایش می گذارند.
 

تعرفه های طراحی سایت شخصی

می توان دلیل طراحی سایت شخصی را در سه مورد زیر خلاصه کرد:

 1. دسترسی راحت به شما: استفاده از روزنامه، رادیو و تلویزیون به منظور جذب نیرو به نوعی منسوخ گردیده و افراد ترجیح می دهند از اینترنت بهره ببرند که هزینه و زمان کمتری را صرف کنند. با طراحی سایت شخصی، افراد می توانند اطلاعات تماس شما را به راحتی بیابند و رزومه کاری شما را مشاهده کنند.
 2. کارفرمایانی که به استعداد شما نیاز دارند راحت تر پیدایتان خواهند کرد: برای یافتن شغل، افراد باید در سایت ها و روزنامه ها به دنبال شغل مورد نظر باشند در حالی که با داشتن وب سایت امکان زیادی دارد تا کارفرمایان وب سایت شخصی را مشاهده کنند و خودشان پیشنهادات شغلی را مطرح کنند.
 3. دیجیتالی کردن رزومه در دنیای اینترنت و تکنولوژی امروز: در گذشته بیشتر رزومه ها پرینت گرفته میشد و یا دستی بایگانی میشد اما الان به راحتی با ارسال رزومه دیجیتالی خود و نمونه کارها، همگام با تکنولوژی پیش رفته و متمایز بودن خود را از سایرین به نمایش بگذارید.

 

برخی از امکانات طراحی سایت شخصی

 • طراحی بخش رزومه
 • طراحی صفحه وب سایت شخصی راه های برقراری ارتباط با شما
 • نمونه کار و گالری تصاویر در طراحی سایت شخصی
 • امکان گفت و گوی آنلاین
 • در نظر گرفتن مدارک و سوابق در طراحی سایت شخصی
 • طراحی گزینه به اشتراک گذاری سایت شخصی و رزومه شما با دیگران
 • دسترسی به شبکه های اجتماعی شما
 • طراحی صفحه معرفی خود و توانایی هایی که در آن ها حرفه ای هستید
برچسب ها: