طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت شیپور

مزایای طراحی سایت شیپور

تبلیغ همیشه نقش موثری در پیشرفت کسب و کار و فروش محصولات داشته است. امروزه تبلیغات رنگ و بوی جدیدتری نسبت به قبل گرفته و مردم کمتر به سمت چاپ تراکت و چسباندن آگهی بر روی دیوارهای خیابان ها می روند و ترجیح می دهند از روش های تبلیغاتی به روزتر مانند سایت ها، نرم افزارها و پنل های اس ام اس استفاده کنند. یکی از روش های تبلیغاتی محبوب این روزها، تبلیغ در سایت هایی همچون دیوار و شیپور است. بدین وسیله با پرداخت هزینه کمتر نسبت به تبلیغ در تلویزیون و رادیو، کسب و کار خود را تبلیغ می کنند.

طراحی سایت شیپور


هر فردی با ورود به این سایت ها و ثبت نام اولیه می تواند به پنل کاربری خود دسترسی یابد. برای درج آگهی بسته به مبلغی که پرداخت می کند امکان قرار دادن تبلیغ کسب و کار ویا محصول و خدمات خود را برای یک مدت محدود دارد. این وب سایت ها امروزه برای مردم پیر و جوان جاافتاده و یکی از منابع اصلی آن ها برای پیدا کردن نیازهای شان محسوب می شود. مثلا کسی که به یک خدماتی نیاز دارد مانند یک نقاش یا لوله کش به این وب سایت مراجعه کرده و با یک سرچ ساده می تواند افراد خبره در این زمینه را پیدا کرده و از طریق اطلاعات تماسی که در اختیار عموم قرار می دهند با آن ها ارتباط برقرار کننند.  البته لازم به ذکر است در برخی از مشاغل میتوان تبلغات رایگان نیز قرار داد ولی برای بیشتر نشان داده شدن و در رتبه بهتری قرار گرفتن میان بقیه آگهی ها باید هزینه پرداخت گردد.

 

تعرفه های طراحی سایت شیپور

با این تعاریف و تاثیر بسزای سایت دیوار بر عموم مردم، طراحی وب سایت مشابه دیوار بسیار بورس شده و به دلیل درآمدزایی بالای این سایت ها، علاقه مندان زیادی پیدا کرده است. با داشتن پلن های متفاوت برای درج آگهی براساس مدت زمانی که در سایت به نمایش در می آیند و چندمین تبلیغ اس و ... هزینه ها تبلیغات در سایت دیوار یا هر سایت تبلیغاتی مشابهی فرق می کند. طراحی وب سایت با پنل مدیریتی قوی خودش یک مسئله جدی می باشد که مطمئنا سایت دیوار و کلا سایت های تبلیغاتی مسلما پنل مدیریتی جامعی دارند.
طراحی سایت شیپور توسط یک تیم متخصص و حرفه صورت گرفته و تمام بخش های مورد نیاز سایت شیپور پیش از پیاده سازی تجزیه و تحلیل شده و راه را برای دیگر برنامه نویسان و طراحان با ایده های خلاقانه باز کرده است. الان سایت های تبلیغاتی مشابه دیوار و شیپور زیاد شده اما برا اینکه سایت شما مانند سایت شیپور موفق باشد باید ایده های هوشمندانه تری نیز اعمال شود و خصوصا از طریق ظاهر، مخاطبان را بیشتر جذب کند و دسته بندی ها به گونه ای باشد که مخاطبان راحتتر به مقصود خود برسند.

 

برخی از امکانات طراحی سایت شیپور

طراحی سایت براساس کتگوری ها و دسته بندی های مختلف تبلیغات و مشاغل
طراحی بخش ثبت نام در وب سایت
طراحی صفحه پرداخت هزینه برای درج آگهی
شرایط تمدید تبلیغ و ارتقا پلن های مختلف
طراحی صفحه وب جستجوی پیشرفته در سایت شیپور

برچسب ها: