طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت صرافی

مزایای طراحی سایت صرافی

در دهه های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی، نیاز به ارزهای جهانی مانند دلار و یورو و ... انکار ناپذیر است. به دلیل افزایش سفر های خارج از کشور و علاقه مند شدن انسان های این کره خاکی به گردشگری جهت رزرو هتل، هزینه حمل و نقل در آن کشور، خرید کردن، خرید بلیط های مکان های گردشگری و بسیاری موارد دیگر نیاز به تبدیل پول کشور خودشان به ارز رایج کشور مقصد را دارند که به اصطلاح اکسچنج کردن exchange می گویند. علاوه بر این امروزه برای خرید های انلاین از وب سایت های خارجی و همین طور شرکت در امتحانات بین المللی، واریز پول برای ویزا و معاملات شرکت های داخلی و خارجی با یکدیگر، اپلای کردن جهت ادامه تحصیل در خارج از کشور، همگی نیاز به تبدیل ارزها به یکدیگر دارند.

/directory/websitebancom/editor/currency-exchange-website.jpg


با توجه به مواردی که ذکر شد، نیاز به تبدیل ارز اجتناب ناپذیر است و این امر از طریق صرافی های کشور صورت می گیرد. متاسفانه اکثر آن ها دارای سایت صرافی نمی باشند و یا طراحی وب سایت آن ها اصلا مناسب و کاربردی نیست. شرکت ما می تواند با تجربیاتی که دارد در طراحی و پیاده سازی یک وب سایت صرافی بسیار موفق عمل کند. از سایت صرافی ها می توان به منظور مشاهده تغییر قیمت های ارز و طلا و بورس استفاده کرد. همچنین می توان یک بخش اکسچنج یا همان تبدیل ارزهای مختلف به یک دیگر را قرار داد تا به راحتی محاسبات را انجام بدهند و نیاز نباشد اشخاص از ماشین حساب استفاده کنند و دقیق هستند.
 

تعرفه های طراحی سایت صرافی

سایت صرافی باید ویژگی منحصر به فردی داشته باشد که مخاطب را در سایت نگه دارد و بعدا هم اسم آن را فراموش نکند و بخواهد دوباره به آن سر بزند. یک ایده جذاب می تواند نمایش تصویر ارز کشورهای مختلف به همراه نوسانات قیمت آن باشد. مسلما تصاویر، خواننده را جذب می کند و با آن ارتباط بیشتری برقرار می کند. نمودارهای تحلیل ارز و تغییرات آن نسبت به سایر کشورها و حتی در طول هفته گذشته یا سال گذشته جالب است. ارائه خدمات ویژه برای شرکت هایی که معاملات زیادی انجام می دهند و به سایت صرافی شما اعتماد دارند مانند تخفیف در میزان کارمزد یا حتی شرایط نقل و انتقال پول به صورت آنلاین و بدون حضور در صرافی.

برای قرار دادن e-namad در وب سایت صرافی باید به صورت کامل در جلسات حضوری صحبت شود و مشاوره لازمه انجام گردد. ای نماد در حقیقت نشان اعتبار کسب و کار شما می باشد که به خصوص که به صورت آنلاین نقل و انتقال پول در سایت صرافی انجام می شود.
 

برخی از امکانات طراحی سایت صرافی

 • طراحی بخش حواله های بانکی با ارزهای رایج
 • طراحی تبدیل آنلاین ارزها به یکدیگر در سایت صرافی
 • طراحی صفحه تماس با ما و آدرس و نقشه صرافی
 • طراحی صفحه وب آخرین به روز رسانی های قیمت بازار ارز و سکه
 • طراحی بخش جستجو جهت یافتن نرخ ارز مورد نظر
 • طراحی سیستم تخفیف برای کاربران و مشتریان دائم صرافی
 • طراحی سایت صرافی کاملا رسپانسیو برای نسخه موبایل و تبلت
 • بهینه سازی وب سایت رتبه بهتر در موتور جستجوی گوگل
 • اطلاع رسانی نرخ ارز و سکه به کاربران از طریق پیامک
   
برچسب ها: