طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت صنعتی

مزایای طراحی سایت صنعتی

اگر در صنعت هستید باید این را بدانید که مطمئنا خیلی افراد در این صنف شما را نمی شناسند و هنوز باید محصولات و سرویس ها و خدمات خود را به آن ها معرفی کنید. خصوصا در ایران که اکثر کارهای صنعتی به طراحی سایت صنعتی اهمیتی نمی دهند، اما در کشورهای پیشرفته خیلی از سازمان ها، کارخانه ها و مشتریان سفارش و خرید خود را از سایت صنعتی انجام می دهند و بدون مراجعه حضوری هزینه را پرداخت و با ضمانت درخواست ارسال اجناس را از سایت صنعتی می کنند.
طراحی سایت صنعتی

صنایع خودروسازی که در کشور ما نیز پیشرفت کرده، امروزه همگی دارای وب سایت صنعتی می باشند. فروش محصولات خودرو و ثبت نام، دیگر از طریق سایت صورت می گیرد که افراد می توانند مدل، رنگ و آپشن خودرو خود را انتخاب نموده و پیش پرداخت را واریز می کنند. دیگر نیازی به مراجعه حضوری تا زمان تحویل خودرو نیست. این یک نمونه از پیشرفت های سایت صنعتی می باشد که اگر تمام کارخانه های صنعتی دارای سایت با طراحی وب سایت قوی باشند، در هزینه و زمان صرف جویی می شود و به صورت اتوماسیون خودکار صورت می گیرد.
 

تعرفه های طراحی سایت صنعتی

گستره سایت های صنعتی زیاد می باشد از یک سایت صنعتی ساده جهت معرفی محصولاتش به مشتریان گرفته تا یک سایت صنعتی پیشرفته جهت فروش محصولات و یا حتی فروش قطعات به صورت عمده. در سایت صنعتی می توان کارخانه و قدمت کاری آن را بیان کرد و پروژه های بزرگ صنعتی که به انجام رسانده و همین طور همکاریش با دیگر شرکت های صنعتی بین المللی را در سایت توضیح داد. حتما قبل از شروع به طراحی سایت صنعتی، بررسی کنید که آیا می تواند بخش فروشگاهی داشته باشد یا خیر. براساس این تحلیل باید سایت از قبل کامل برنامه ریزی شود که به چه صورت طراحی گردد. به عنوان چند مثال از سایت صنعتی می توان موارد زیر را نام برد:
  1. سایت عرضه محصولات آهن و فولاد
  2. وب سایت عرضه ی پوشاک
  3. وب سایت فروش محصولات خانگی به صورت مستقیم از کارخانه
  4. سایت فروش قطعات یدکی خودرو به نمایندگی ها و تعمیرگاه ها

 

برخی از امکانات طراحی سایت صنعتی

طراحی صفحه وب سایت مدارک و مجوز های کارخانه
طراحی صفحه وب سایت معرفی هیئت مدیره و کارکنان
طراحی صفحه وب سایت تارخچه و پیشرفت
طراحی صفحه وب سایت معرفی پروژه های صنعتی

برچسب ها: