طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت فروشگاهی

مزایای طراحی سایت فروشگاهی

درحال حاضر با رشد روزافزون شبکه های اجتماعی و استفاده کاربران از موبایل و تبلت ، کاربران سایت بیشتر ترجیح می دهند در خانه یا محل کار خود اقدام به خرید کالا و محصول مورد نظر خود کنند و با صرف کمترین زمان و هزینه از سایت فروشگاهی مورد اعتماد خود خرید کنند از این رو طراحی سایت فروشگاهی در این چند ساله رشد بسزایی داشته است. طراحی سایت فروشگاهی برای فروشگاه شما، باعث جذب مشتریان مختلفی می شود که امکان حضور در محل را نداشته و یا ترجیح آنان صرفه جویی در زمان است. با اینکار شما میتوانید علاوه بر فروشگاه فیزیکی خود، اقدام به راه اندازی یک فروشگاه مجازی برای بازاریابی و ارائه خدمات مجازی کنید. یا اینکه میتوانید با طراحی سایت فروشگاهی شبیه دیجی کالا بدون داشتن هزینه های مربوط به فروشگاه فیزیکی، تنها به بازاریابی از طریق سایت فروشگاهی خود بپردازید. تمامی اطلاعات و ویژگی های مربوط به محصولات شما در طراحی سایت فروشگاهی وارد شده و فرد  به راحتی میتواند محصول مورد نظر خود را بر حسب فیلترهای مختلف پیدا کند. همچنین با ارائه این مشخصات، مشکلات سنتی نظیر پرسش های مکرر مشتریان از قیمت، جنس و ویژگی ها حذف میشود. متخصصان و کارشناسان ما با رعایت نکات بهینه سازی و ارائه ظاهری مناسب در مراحل طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای، شانس بازاریابی شما از طریق فضای مجازی را افزایش می دهیم.روش های مختلفی برای برای طراحی سایت وجود دارد که طراحی سایت فروشگاهی با ASP.NET یکی از رایج ترین روش های طراحی سایت است.
طراحی سایت فروشگاهی

اگر شما نیز قصد معرفی و بازاریابی برای فروشگاه خود را دارید، با استفاده از امکانات طراحی سایت ما می توانید در تمام ساعات شبانه روز و بدون نیاز به حضور فیزیکی در فروشگاه، کسب درآمد کنید. طراحی سایت فروشگاهی آنلاین باعث می شود مشتریان غیرحضوری نیز قادر به تهیه محصول از فروشگاه شما باشند. همچنین با صرف زمان کمتر و هزینه های کمتری می توان مشتریان و خریدهای آنان را مدیریت کرد. با رعایت نکات ظریفی نظیر پیشنهاد محصولات مرتبط  در طراحی سایت فروشگاهی ارزان، میتوان بعضی خریدها را به آنان یادآوری کرده و فروش محصولات را افزایش داد. همچنین می توانید با استفاده از سایت ساز کاریک، آموزش طراحی سایت فروشگاهی و مراحل طراحی سایت فروشگاهی را مشاهده نموده و اقدام به طراحی سایت خود کنید.
 

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

تعرفه ی طراحی سایت فروشگاهی بر حسب ویژگی ها و امکانات مورد نظر می تواند متفاوت باشد. نمونه ی طراحی سایت فروشگاهی در سایت ما موجود بوده و می توانید با مشاهده ی آن نیازهای خود را بررسی و شناسایی کنید. از جمله مواردی که باعث افزایش قیمت می شوند عبارت اند از: قابلیت جستجوی پیشرفته ی محصول، طراحی نمودارهای آماری پویا برای قیمت ها در بازه های زمانی مختلف، وجود ابزارهای مقایسه ای کالا و محاسبه تخفیف ها برای مشتریان به صورت آنلاین. در نهایت باید گفت قیمت و هزینه طراحی سایت فروشگاهی بسته به نیازها و درخواست صاحبان سایت دارد.
 

برخی از امکانات طراحی سایت فروشگاهی:

فروش محصولات در تمام ساعات شبانه روز
نمایش جزییات و ویژگی های محصول برای افراد
امکان ایجاد ابزارهای مقایسه ای و بررسی ویژگی های محصولات
امکان دسته بندی محصولات برحسب ویژگی های مدنظر کاربر مثل محدوده قیمت
خرید آنلاین و تحویل به کاربر
کاهش هزینه های رفت و آمد و جستوجوهای طولانی برای یافتن محصول مورد نظر
پیگیری سریعتر سفارش ها
اطلاع کاربر از موجود بودن محصولات مورد نیاز بدون صرف هزینه رفت و آمد
مشخص کردن زمان ارسال سفارش متناسب با نظر خود کاربر
 

برچسب ها: