طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت فروش بلیط هواپیما

مزایای طراحی سایت فروش بلیط هواپیما

مسافرت و گردشگری جزو محبوب ترین تفریحات انسان ها در دهه اخیر محسوب می شود و افراد بسیاری در این صنعت مشغول به کارند. همواره موضوع مسافرت و گردشگری جای کار زیادی برای طراحی وب سایت داشته، اولین موضوع که در امر طراحی سایت گردشگری باید بر آن واقف باشید، داشتن اطلاعات کافی از مکان های گردشگری و کشورهای مختلف به همراه تصاویر جذاب و باکیفیت است. همین طور اطلاعاتی از هتل ها و مکان های اقامتی، رستوران ها، وضعیت آب و هوا، سرویس های حمل و نقل و بلیط هواپیما نیز موضوعات اصلی سایت می باشد.
در بین تمامی موارد ذکر شده، اولین مسئله که مسافران به آن فکر می کنند خرید بلیط هواپیما می باشد. امروزه دیگر مردم علاقه چندانی به خرید بلیط حضوری نداشته و ترجیح می دهند از سایت فروش بلیط هواپیما استفاده کنند. سایت های فروش بلیط هماهنگی های لازمه را با شرکت های هواپیمایی انجام می دهند و مسافران به راحتی می توانند با انتخاب مبدا و مقصد، مکان صندلی خود و تاریخ رفت و برگشت، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنند.
در طراحی سایت فروش بلیط هواپیما باید به این نکته توجه کرد که این سایت مانند سایت فروشگاهی می باشد با این تفاوت که بجای اجناس در سایت فروشگاهی، بلیط هواپیما به فروش می رسد. سایت فروش بلیط هواپیما دارای یک پنل مدیریتی ست که اطلاعات بلیط ها از طریق آن قرار می گیرد و یک خود وب سایت است که برای مشاهده کاربران و مسافران طراحی شده.
طراحی سایت فروش بلیط هواپیما
طراحی صفحه اصلی وب سایت فروش بلیط هواپیما باید بگونه باشد که کاربران به راحت ترین حالت ممکن، بلیط مورد نظر خود را بیابند و اقدام به خرید کنند. از اینرو UI سایت اهمیت ویژه ای دارد و باید بررسی گردد کاربران چه بازخوردی خواهند داشت و براساس آن تغییرات لازمه را اعمال کنند. بخش اصلی سایت فروش بلیط هواپیما، جستجوی پیشرفته آن می باشد که مسافران با انتخاب مبدا و مقصد، تعداد مسافران، تاریخ حرکت رفت و برگشت و بسیاری موارد دیگر بلیط مورد نظر خود را بیابند. سپس با اضافه کردن به سبد خرید و پرداخت هزینه بلیط به نام شخص صادر گردد. بخش چت آنلاین در سایت فروش بلیط هواپیما و تماس با کارمندان باید حتما قرار داده شود. به دلایلی ممکن است سیستم فروش دچار اختلال شود ویا مسافران سوالی داشته باشند که باید سریعا در ارتباط با کارمندان قرار گیرند، پس وجود این بخش ضروریست.
بخش دیگر وب سایت فروش بلیط هواپیما که در دسترس کاربران و مسافران نیست، پنل مدیریت می باشد.. دسترسی این بخش کاملا مختص مدیران و مسئولان آژانس هواپیمایی و شرکت ها بوده تا اطلاعات مورد نیاز را در وب سایت قرار دهند. امکانات و گستره پنل مدیریتی وابسته به نظر خود آژانس ها و شرکت های هواپیمایی ست و در این زمینه با مشاوره متخصصین ما و نیازهای خود، بررسی و تحلیل های لازمه صورت گرفته و نتیجه نهایی در سایت اعمال می شود.
 

تعرفه های طراحی سایت فروش بلیط هواپیما

بخش های زیاد دیگری را می توان در سایت فروش بلیط هواپیما در نظر گرفت، نیازی نیست مطلق بلیط هواپیما رد سایت به فروش برساد، مثلا بخش معرفی کشورها و مکان های توریستی به همراه تصاویر، رزرو هتل و محل اقامت، اطلاعات جغرافیایی در طول روزهای اقامتی مسافر و حتی فروش بلیط اتوبوس و قطار از جمله مواردیست که کاربردی بوده و مخاطبان بیشتری را به سایت می کشاند.
برای جذب مسافران که بلیط خود را از طریق سایت شما خریداری نمایند، پیشنهاد در نظر گرفتن تخفیف بسیار کاربردیست و جای تامل دارد. تخفیف هایی نظیر هر 10 خرید بلیط از وب سایت فروش بلیط هواپیمای ما، یک بلیط نیم بها و یا خرید بلیط های گروهی با امکانات ویژه مثل تخفیف هتل ویا درصدی تخفیف روی تمامی بلیط ها و ... باعث تشویق مردم می شود. یکی از پیشنهادهای دیگر، اعلام بلیط های لحظه آخری که با قیمت مناسب تری به فروش می رسند در صفحه اصلی سایت فروش بلیط هواپیما و یا ارسال پیامک به کاربرانی که قبلا خریدی را انجام داده اند.
 

برخی از امکانات طراحی سایت فروش بلیط هواپیما

طراحی پنل اس ام اس برای اطلاع رسانی بلیط های لحظه آخری به کاربران
نمایش محبوب ترین سفرهای در طول ماه
طراحی نظرسنجی از کاربران در خصوص خرید بلیط و رزرو هتل
طراحی صفحه وب سایت اطلاعات گردشگری و آب و هوایی کشورها و شهرهای مختلف
طراحی صفحه رزرو هتل شامل: تاریخ ورود، تاریخ خروج، تعداد نفرات، امکانات اتاق، امکانات هتل، مسافت تا مکان های تفریحی شهر و ...
طراحی صفحه چت آنلاین با پستیبانی و تماس با کارمندان
تعیین محل دقیق شرکت و سابقه فعالیت و مجوزهای لازمه جهت اعتماد کاربران
بخش قوانین و مقررات خرید بلیط و رزرو هتل
طراحی صفحه فروش بلیط
طراحی جستجوی پیشرفته فروش بلیط شامل: تاریخ حرکت، تاریخ برگشت، تعداد مسافر، انتخاب محل صندلی ها، انتخاب هواپیمایی مورد نظر، نوع بلیط و ...

برچسب ها: