طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت پزشکی و پزشکان

مزایای طراحی سایت پزشکی و پزشکان

امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و استفاده از اینترنت در تمامی زمینه ها، بیماران نیز علاقه مند هستند تا در مورد بیماری خود، نحوه درمان و پیشگیری و حتی شناخت متخصصان در آن زمینه، دانش خود را از طریق سرچ در موتورهای جستجو مانند گوگل و یافتن وب سایت های مفید، بالا ببرند. همان طور که هر روز در شبکه های اجتماعی مشاهده می کنید، مردم وب سایت های مفید سلامت و پزشکی را با هم به اشتراک می گذارند که این باعث افزایش بازدید های سایت پزشکی و پزشکان می شود.

طراحی سایت پزشکی و پزشکان

در سرتاسر دنیا نوبت دهی پزشکان دیگر به صورت آنلاین انجام می شود و حتی با راه اندازی بخش پرسش و پاسخ آنلاین در سایت پزشکی، به بیماران مشاوره داده و جواب سوالات متداول را در اختیار عموم بیماران قرار می دهند تا با مواجهه این سوالات و مشکلات در سریع ترین زمان ممکن و در هر ساعتی از شبانه روز، جواب خود را پیدا کنند. متاسفانه اهمیت طراحی سایت پزشکی و پزشکان هنوز در ایران بر پزشکان و متخصصان کشور، پوشیده است. این درحالی ست که حتی متخصصان با معرفی مطب خود، سابقه تحصیلی و تحقیقات، تجربیات کاری در بیمارستان های مختلف می توانند بیماران را به وب سایت پزشکی خود کشانده و اعتماد آن ها را جلب نمایند.


تعرفه های طراحی سایت پزشکی و پزشکان

پزشکان از طریق بخش اخبار و مقالات وب سایت پزشکی خود می توانند اطلاعات زیادی را در اختیار بیماران و کاربران قرار داده و همچنین آن ها را از آخرین پیشرفت های درمانی آگاه سازند. با اطلاعات مفیدی که در زمینه تخصصی خود در اختیار بیماران قرار می دهند می توانند به جلوگیری از گسترش بیماری و پیش گیری آن کمک کنند، همچنین، از این طریق مخاطبان بیشتری را به سایت پزشکی خود و در نهایت به مطب خود بکشانند. با افزایش بازدید کنندگان، بهترین سایت پزشکی در گوگل جایگاه بالاتری پیدا می کند و با سرچ کلمات کلید مانند بهترین پزشک ، پزشک متخصص ، مطب پزشکان ، بهترین سایت پزشکی جهان و ... به سایت شما می رسند. علاوه بر این با انتشار مقالات پزشکی خود با متخصصان سراسر دنیا در خصوص تجربیات و یافته های جدید، مکاتبه و همکاری نمایند. برخی از پزشکان با ایجاد پرونده های الکترونیکی بیماران در وب سایت پزشکی خود، باعث سهولت دسترسی به اطلاعات بیماران در هر زمان و مکانی شده و حتی در مواقع اضطراری می توانند آن را در اختیار دیگر پزشکان و بیمارستان ها قرار دهند.
 

برخی از امکانات طراحی سایت پزشکی و پزشکان

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی
طراحی بخش پرسش و پاسخ و مشاوره آنلاین
طراحی پنل کاربری بیماران برای دسترسی به سوابق پزشکی و تغییر و چک کردن وقت ویزیت
طراحی بخش توصیه های پزشکی جهت پیشگیری و درمان
طراحی وب سایت پزشکی و پزشکان به منظور اطلاع رسانی پیشرفت های پزشکی و مقالات به روز
 
برچسب ها: