طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت پنل اس ام اس

مزایای طراحی سایت پنل اس ام اس

در دنیای پر از رقابت حال حاضر، بازاریابی چالشی ست که اکثر شرکت ها و افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند و همواره به دنبال یافتن موثرترین راه برای معرفی و شناساندن کسب و کار و توانایی خود به مشتریان هستند. از روش های سنتی مانند پخش تراکت و چاپ تبلیغ در روزنامه ها و مجلات گرفته تا روش های مدرن همچون تبلیغ در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام، ارسال ایمیل و ارسال اس ام اس، هر کدام می توانند نتایج مثبت و گاهی منفی را به همراه داشته باشند.

طراحی سایت پنل اس ام اس

پنل اس ام اس با انواع گوناگون و سرویس های متنوعشان، توسط شرکت های داخلی و خارجی متعددی طراحی و پیاده سازی شده اند، که هر پنل اس ام اس دارای ویژگی های خاص خود می باشند و این پنل های پیامکی براساس نیازهای مشتری می توانند در تبلیغ کسب و کار مفید واقع شوند البته این پنل ها دارای مشکلاتی نیز هستند.


تعرفه های طراحی سایت پنل اس ام اس

یکی از عمده ترین مشکلات آن ها، محیط کاربری ضعیف پنل اس ام اس است. اکثر پنل های پیامکی برای استفاده کاربران گیج کننده هستند و دلیلش بی توجهی به UI , UX و صرف نکردن زمان لازم جهت تحلیل و بررسی طراحی وب سایت پنل اس ام اس بوسیله متخصصان خبره در هنگام طراحی سایت پنل اس ام اس می باشد.

برخی از امکانات طراحی سایت پنل اس ام اس

توانایی یکپارچه سازی با سایر وب سایت ها و نرم افزارهای شما
بدون محدودیت زمانی و مکانی و امکان دسترسی در هر شرایطی
قابلیت اتصال به دیگر cmsها و وب سرویس ها
ارسال اس ام اس های عضویت و فعالسازی و ... از طریق پنل اس ام اس
توانایی در ارسال پیامک های هوشمند با تنظیم محتوا و زمان ارسال پنل اس ام اس
 
برچسب ها: