طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی سایت پوشاک

مزایای طراحی سایت پوشاک

فروش لباس و کیف و کفش به صورت آنلاین و از طریق بستر اینترنت چیزیست که تا چند سال پبش برای برخی افراد رویایی دست نیافتنی و از دید برخی افراد حتی خنده دار بود، ولی الان به راحتی می توان وب سایت های فروش پوشاک و کیف و کفش متعدد رو با یک سرچ ساده در گوگل پیدا کرد و حتی پیج فروش پوشاک در اینستاگرام و گروه های تلگرامی نقش مهمی را ایفا می کنند. مردم بدون داشتن مغازه و دردسر های مالیاتی و ... می توانند با داشتن پیج یا گروهی در شبکه های اجتماعی براحتی اقدام به فروش لباس و کیف و کفش کنند اما داشتن یک وب سایت پوشاک حرفه ای به کسب و کار شما اعتبار بخشیده و باعث جذب خریداران بیشتری می گردد.
الگوی طراحی و رنگ های بکار برده شده در یک طراحی وب سایت پوشاک از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زمانی که یک کاربر برای اولین بار با سایت شما روبرو می شود، باید از طریق رنگ و طراحی و ظاهر سایت پوشاک سعی کنید مخاطب را جذب کرده و برای مدت زمان زیادی او را در وب سایت خود نگهدارید.

طراحی سایت پوشاک

استفاده از تصاویر کالاهای مختلف که در وب سایت پوشاک که قرار است به فروش برسد، می تواند سایت را منحصر به فرد جلوه دهد. کیفیت و وضوح تصاویر بسیار مهم است اما در عین حال نباید حجم سایت زیاد شود که در پنل مدیریتی زمان اپلود کردن تصاویر، می توان از حجم تصاویر کاست. همچنین می توان با بیان کردن ابعاد دقیق کیف، سایز کفش، اندازه های لباس و جنس آنها باعث شد، مخاطب بیشتر حس یک فروشگاه واقعی را داشته باشد و تصمیم گیری برای خرید برایش راحتتر گردد.


تعرفه های طراحی سایت پوشاک

دو موضوع مهم در خصوص طراحی سایت پوشاک همیشه مطرح است. یک مسئله ارسال کالا به مشتری و رساندن آن در سریع ترین و مطمئن ترین حالت ممکن و دو موضوع پرداخت هزینه که در بخش سبد خرید تمامی این موارد ذکر خواهد شد و با بررسی سایت های فروشگاه لباس متعدد و حرفه ای در این زمینه بهترین روش های حمل و نقل کالا و پرداخت هزینه اعمال شده است.
 

برخی از امکانات طراحی سایت پوشاک

توانایی جستجو با فیلترینگ به منظور یافتن کالای مورد نظر
طراحی صفحه انتخاب رنگ و سایز و ....
حق انتخاب در نحوه تحویل کالا و پرداخت هزینه به مشتری
طراحی صفحه وب سایت پوشاک جهت دریافت سفارشات در تمامی ساعات شبانه روز

برچسب ها: