طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی وب سایت اختصاصی

اهمیت داشتن وب سایت

بی شک دنیای اینترنت، تحولات عظیمی را در تمامی کسب و کارها ایجاد نموده و با سرعتی بی نظیر این تغییرات فراگیر شده است. بمنظور عقب نماندن از دنیای تکنولوژی، باید همگام با آن پیش بروید و خودتان و کسب و کارتان را آپدیت کنید. فرض کنید شرکت یا سازمان شما یک نماینده 24 ساعته داشته باشد، آیا اثرات مثبت این نماینده را می توانید تصور کنید؟! اکنون بسیاری از شرکت ها و سازمان ها دارای یک نماینده شبانه روزی هستند تا اطلاعاتی را در اختیار مشتریان قرار دهند. اگر شما هنوز به فکر آن نیفتادید باید تا  از این دیرتر نشده، دست به کار شوید. باتوجه به پیشرفت تکنولوژی احتمالا متوجه شدید که منظور ما از این نماینده وب سایت شرکت ها ، سازمان ها، فروشگاه ها و ... می باشد. بله وب سایت هر شرکتی در حقیقت یک نماینده از آن شرکت است که در تمامی ساعات شبانه روز و از هر نقطه دنیا در دسترس می باشد و آماده خدمات و اطلاع رسانی به شماست. تصور کنید که یک نماینده بدین صورت چه تاثیر شگرفی در کسب و کار شما خواهد داشت. از سویی دیگر داشتن یک وب سایت با طراحی ویژه و اختصاصی، وجهه و اعتبار شما را بالا می برد و افرادی که وب سایت شما را می بینند متوجه میشوند با یک شرکت معتبر، آینده نگر و بروز طرف هستند.
طراحی وب سایت اختصاصی

سیستم های مدیریت محتوای، نیاز بسیاری از مردم را برطرف می کنند و برخی طراحان وب سایت، بوسیله قالب های آماده که خریداری می کنند، سایتشان را طراحی می نمایند، اما این روش طراحی معایبی دارد، مثلا قالب یکسان برخی سایت ها، انعطاف پذیری کم این قالبه های آماده و محدودیت در تغییر کدها. از زاویه ای دیگر این CMSها برای پیاده سازی قالب های با امکانات متفاوت نوشته شده اند ولی بسیاری از سایت ها از بیشتر این امکانات و قابلیت ها استفاده نمی کنند، لذا برای بسیاری از سایت ها یک سربار اضافه است و باعث کاهش سرعت لود سایت می شوند.
بسیاری از مردم برای سایت شخصی خود از طریق این سیستم های مدیریت محتوا، سایت ایجاد می کنند و اگر سایت یک شرکت و سازمان نیز با این قالب های آماده طراحی گردد اولا با محدودیت های زیادی روبرو هستند و احتمالا نمی توانند استراتژی دلخواه را پیاده سازی کنند، دوما از اعتبار یک شرکت کاسته می شود، تمامی این موارد جز نکات منفی این روش طراحی وب سایت می باشد که هر کدام اهمیت ویژه ای در داشتن یک وب سایت حرفه ای و موفق دارد. از اینرو طراحی به اکثریت سازمان ها و شرکت ها، طراحی سایت به صورت اختصاصی پیشنهاد می گردد. در یک سایت اختصاصی امکان هماهنگی گرافیکی، یکپارچه سازی با دیگر نرم افزارهای سازمان، خلاقیت و خاص بودن، استفاده از استانداردها و اصول روز طراحی و سئو، اعتبار بیشتر، انعطاف پذیری در پیاده سازی استراتژی های شرکت و ... وجود دارد.


طراحی وب سایت اختصاصی

در طراحی وب سایت اختصاصی ابتدا نیاز شما برای داشتن یک وب سایت موفق بررسی می شود و با توجه به رقبای شما در زمینه فعالیت خود پیشنهادهایی برای بخش های مختلف وب سایت ارائه می شود و در ادامه بر اساس اطلاعات موجود، طرح اولیه وب سایت به صورت کاملا اختصاصی برای شما پیاده سازی می شود که طرح اولیه یک وب سایت با آخرین تکنولوژی ها و استانداردهای روز دنیای جهانی وب می باشد . پس از تایید قالب وب سایت طراحی شده، در مرحله بعد Prototype یا پیش نمونه اولیه سایت با کدنویسی CSS3.0  و HTML5 انجام میشود که به صورت کاملا ریسپانسیو (واکنشگرایی سایت در تبلت، موبایل و تمامی مرورگرها) می باشد و تمامی نکات استاندارد جهانی وب سایت در آن رعایت شده. بعد از تایید این مرحله توسط شما در بخش برنامه نویسی هسته اصلی وب سایت برای مدیریت محتوا پیاده سازی می شود که بخش آخر طراحی وب سایت اختصاصی می باشد و بعد ازاین مرحله وب سایت به صورت کاملا اختصاصی و داینامیک تحویل شما می شود که بعد از آن آموزش های لازم توسط تیم فنی وب سایت بان داده خواهد شد همچنین فیلم های آموزشی برای مدیریت محتوای وب سایت موجود می باشد که در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ضمناً تمامی این وب سایت ها شامل 1سال پشتیبانی رایگان می باشد که در صورت بروز مشکل در اولین فرصت برطرف خواهد شد.