طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی وب سایت املاک

مزایای طراحی سایت املاک

خرید و فروش و یا اجاره ملک و زمین همواره متقاضیان زیادی داشته است و بسیاری از افراد همه روزه در حال جستجوی زمین یا ملک مورد نظر و یا حتی مشتری خود هستند. در حال حاضر بسیاری از افراد با استفاده از طراحی سایت املاک اقدام به تبلیغات و بازاریابی های دوجانبه نموده اند. حتی اگر سابقه ی این کار را نداشته باشید با استفاده از طراحی سایت املاک و تنها ب صورت اینترنتی قادر خواهید بود امکانات مختلف برای افراد را نظر خرید، فروش، رهن یا اجاره را ممکن سازید و ازین طریق درآمد قابل توجهی کسب کنید. در واقع شما در طراحی سایت املاک می توانید با تبلیغات مناسب و متصل کردن خریدار و فروشنده به هم هزینه های معقولی  دریافت کنید. 
طراحی وب سایت املاک
از جمله مزایای طراحی سایت املاک برای شما می تواند وجود دسته بندی های مختلف باشد که به افراد در پیدا کردن املاک یا قرار دادن ملک برای فروش کمک می کند. دارا بودن ظاهر مناسب این سایت ها باعث می شود افراد روزانه زمان قابل توجهی را در این سایت ها برای یافتن ملک مورد نظر خود بگذرانند. همچنین با افزایش کسب و کار سایت شما بسیاری از بنگاه های معاملات ملکی نیز درخواست حضور در سایت شما و معرفی شدن به افراد را خواهند داشت. همچنین شما می توانید تبلیغات مختلفی را در طراحی سایت املاک خود قرار دهید و از آن ها درآمد کسب کنید.


تعرفه های طراحی سایت املاک

  هزینه طراحی سایت املاک باتوجه به نیاز برای به روزرسانی هرروزه و دارا بودن امکانات مختلف، با توجه به ویژگی ها و سطح نیاز کاربر می تواند متغیر باشد. با مشاهده نمونه طراحی سایت املاک می توانید مشخصات و ویژگی های لازم برای هر سایت املاک را ببینید و با استفاده از نیازهای خود از خدماتی همچون سایت ساز املاک، طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت اماده املاک استفاده کنید. با توجه به نیازهای مطرح شده از سمت شما، پیش فاکتورهایی جهت برآورد کلی کار به شما ارائه خواهند شد.


برخی از امکانات طراحی سایت املاک

طراحی صفحه ی وب سایت مربوط به معرفی املاک​​​​​​ جدید 
طراحی صفحه وب سایت برای اعلام نیازمندی های افراد
طراحی صفحه وب سایت برای نمایش تصاویر مربوط به املاک
طراحی صفحه وب سایت برای نمایش محدوده و موقعیت مکانی املاک بر روش نقشه
طراحی صفحه مربوط به نمایش اخبار و تازه های مربوط به املاک
طراحی صفحه وب سایت برای فیلت کردن املاک بر حسب معیارهای انتخابی نظیر قیمت و موقعیت

 
برچسب ها: