طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی وب سایت انجمن

مزایای طراحی سایت انجمن

یکی از مناسب ترین سایت ها برای برقرای ارتباط، آگاهی از اطلاعات دیگران و به اشتراک گذاری اطلاعات مفید خود سایت های انجمن و یا فروم ها می باشند. در بسیاری از موارد، مثل خرید یک محصول خاص، رفتن به یک آموزشگاه، رستوران و ... افراد در این وبسایت ها عضو می شوند و نظرات افراد دیگر را می پرسند و ازین طریق آگاهی خود را برای انتخاب بهتر بالا می برند. به دلیل حضور افراد زیادی در این سایت ها رتبه ی این سایت ها معمولا افزایش پیدا می کند و سئوی این سایت ها همه روزه بهبود می یابد. طراحی سایت انجمن با استفاده از طراحی سایت وردپرس و یا طراحی سایت اختصاصی دارای ویژگی های مشترکی هستند. هم اکنون انجمن های معروف بسیاری در زمینه های مختلف نظیر آموزش طراحی وب، معروف ترین طراحان وب سایت و ... در حال کار هستند.

طراحی وب سایت انجمن


با مشاهده ی نمونه طراحی سایت های انجمن به سادگی متوجه وجوه اشتراک زیادی بین همه آن ها می شوید. این وجه اشتراک ها در طراحی سایت فروم عبارت اند از طبقه بندی موضوعات مختلف و قابل بحث در انجمن، لزوم ثبت نام در انجمن برای استفاده از امکانات آن، ثبت نام از طریق ایمیل و نام کاربری. شباهت ظاهر بسیاری از انجمن ها باعث نارضایتی افراد و کاربرپسند نبودن آن ها شده است. با استفاده از ایده های مناسب می توانید ظاهری متفاوت و کاربرپسند را در طراحی سایت انجمن عرضه نمایید. با توجه به بالا بودن تعداد بازدیدکنندگان این وب سایت ها، شما می توانید در طراحی سایت انجمن، امکانات تبلیغاتی را نیز لحاظ کنید. در حال حاضر بسیاری از صاحبان وب سایت ها اقدام به طراحی سایت انجمن برای صفحه ی وبسایت خود کرده اند تا ازین طریق کارهای محتوی گذاری را انجام دهند و با هزینه ی کم رتبه ی سایت اصلی خود را بهبود بخشند.


تعرفه های طراحی سایت انجمن

 امکانات لازم و متداول به کار گرفته شده در سایت های انجمن باید در طراحی سایت انجمن در نظر گرفته شود. همانطور که می دانید ظاهر بسیاری از این انجمن ها شبیه هم است. می توان ویژگی های ظاهری دیگری را در طراحی سایت انجمن در نظر گرفت به صورتی که آن را ازبقیه وب سایت های انجمن متمایز کند. بنابراین شما می توانید از امکانات مختلف شرکت ما نظیر طراحی سایت اختصاصی استفاده کنید و یا از طراحی سایت ارزان شرکت ما بهره مند شوید. با توجه به انتخاب ویژگی ها و امکانات مورد نظر شما در طراحی سایت انجمن، هزینه ها و تعرفه ها هم متغیر خواهند بود.


برخی از امکانات طراحی سایت انجمن

طراحی صفحه وب سایت برای نمایش و دسته بندی موضوعات مختلف
طراحی صفحه وب سایت برای ثبت نام افراد در انجمن
طراحی صفحه وب سایت برای پروفایل کاربری افراد
طراحی صفحه وبسایت برای ارسال پیام به افراد مختلف
طراحی صفحه وب سایت برای  قسمت های تبلیغاتی سایت
طراحی صفحه سایت برای امکان نظر دادن و تبادل دیدگاه ها
 

 

برچسب ها: