طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی وب سایت جوملا

مزایای طراحی سایت جوملا

طراحی وب سایت به وسیله جوملا یکی از انتخاب های مشتریان است که به دلیل وجود قالب های آماده که از قبل طراحی شده اند حق انتخاب بسیاری را به مشتری می دهد که در عین زیبایی و حرفه ای بودن قابلیت های بیشماری را برای مشتریان در نظر گرفته است. قالب آماده در حقیقت یک سری قالب های گرافیکی هستند که توسط دیگر افراد طراحی شده و می توان با خریداری از آن ها استفاده کرد و براساس نیاز وب سایت خود آن را سفارشی سازی کرد. این قالب های آماده در واقع برای کسانی مفید است که می خواهند در سریع ترین زمان ممکن وب سایت خود را داشته باشند و هزینه زیادی را بابت یک سایت اختصاصی پرداخت نکنند و نیازهای مورد نظرشان با یک سایت جوملا برطرف می شود.

طراحی وب سایت جوملا

سیستم های مدیریت محتوایی مختلفی وجود دارد که وردپرس و جوملا از معروف ترین و محبوب ترین آن ها می باشند. این دو همیشه در رقابت بوده اند اما چند سالی ست که وردپرس سریعا از جوملا پیشی گرفته و بیشتر، خواسته های مشتریان را با قالب های متنوع و پلاگین های کاربردی برطرف کرده است. امروزه بسیاری از سایت های دنیا از طریق این سیستم های مدیریت محتوا طراحی و در اختیار مشتری قرار گرفته است یکی از دلایل اصلی آن هزینه به نسبت کمترش می باشد که طرفداران خاص خود را دارد اما هیچ گاه نمی شود از یک وب سایت جوملا یا وردپرس انتظارات یک وب سایت اختصاصی را داشت.
مطمئنا یک وب سایت جوملا با محدودیت های خاص خود همراه است و هر قالب برای کاربرد خاصی طراحی شده و در همان سطح می توان انتظارات را براورده کرد البته پلاگین های زیادی نیز نوشته شده است و با داشتن دانش برنامه نویسی می توان این قالب ها را تا حدی تغییر داد و به انتظارات مشتری تا حد زیادی پاسخ داد اما هیچ گاه مشابه سایت اختصاصی نمی شود.

تعرفه های طراحی سایت جوملا

در این مقاله قصد نداریم بیان کنیم استفاده از این قالب های اماده کار درستی است یا خیر بلکه قصد داریم تفاوت ها را بیان کنیم و تا حدی مشاوره و آگاهی به مشتریان بدهیم. دو دلیل عمده از این قالب های آماده، هزینه پایین تر و سرعت آماده سازی این وب سایت ها می باشد. تفاوت اصلی آن با سایت های اختصاصی در این است که گرافیک این سایت ها تا حد بسیار زیادی بیش از 90% آماده می باشد و فقط تغییرات اندکی را می شود اعمال کرد. بنابراین قبل انتخاب قالب وب سایت باید به توانایی های آن دقت کرد و به درستی قالب مورد نظر را انتخاب نمود و نمی شود فراتر از امکانات و بخش های آن قالب خاص از این سایت ها انتظاری داشت.
 

برخی از امکانات طراحی سایت جوملا

طراحی سایت جوملا با انواع قالب های زیبا و کاربردهای متفاوت
طراحی سایت جوملا در سریع ترین زمان ممکن
طراحی سایت جوملا با هزینه مناسب
برچسب ها: