طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی وب سایت علمی

مزایای طراحی وب سایت علمی

در طول تاریخ بشریت، علم همیشه در حال پیشرفت بوده و این پیشرفت در دهه های اخیر بسیار چشم گیر شده است، به طوری که اگر مدتی از اخبار علمی دور مانده و آگاه نباشید مطمئنا در دانش و کسب و کار عقب مانده و نمی توانید هم پایه رقیبان خود حرکت کنید. بنابراین دنبال کردن اخبار پیشرفت های علمی در هر زمینه ای جزو لاینفک زندگی مردم در قرن 21 می باشد. همه می دانند که مسائل علمی در هر زمینه ای برای مخاطبان خاص خود جذابیت بسیاری دارد و با طراحی وب سایت علمی و آپدیت کردن روزانه می توانند به بازدید بالایی دست پیدا کنند.

طراحی وب سایت علمی

از سویی دیگر در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی سراسر دنیا، همواره پروفسورها، دانشمندان، دانشجویان و محققانی حضور دارند که در حال مطالعه و کشف موضوعات علمی، دستگاه ها و تکنولوژی های نوین می باشند. آن ها می خواهند خود را به دیگران بیشتر معرفی کرده و همچنین دست آورد های خود را در اختیار دوست داران این حوزه قرار دهند تا از پیشنهادها و تحقیقات یکدیگر بهره مند شوند. این افراد با داشتن یک وب سایت علمی می توانند با دیگران در ارتباط باشند. برخی هنوز نمی داند که برای ارتباطات علمی، مناسب نیست از gmail , yahoo مانند تمامی مردم عادی استفاده کنند و داشتن یک ایمیل با نام خود لازم می باشد و این کار با طراحی وب سایت علمی به نام خود محقق صورت می گیرد.
 

تعرفه های طراحی سایت علمی

با توجه به نیازهای فرد می توان طراحی وب سایت علمی را به صورت منحصر به فردی انجام داد که طی جلسات حضوری و مشاوره از تیم متخصص ما می توانید هدف و نیازهای اصلی سایت علمی خود را مشخص کنید. نکته قابل توجه در وب سایت علمی این است که به دلیل بروزرسانی زیاد و موضوعات جذاب و گسترده برای بازدیدکنندگان معمولا به سرعت در رتبه های برتر موتور جستجوی گوگل قرار می گیرد.
جهت علاقه مند کردن مخاطبان که زمان بیشتری را در سایت علمی شما سپری کنند، می توان بخش های جذابی را همسو با هدف سایت به آن اضافه کرد مانند طراحی صفحه سایت برای معرفی کتاب و تبادل نظر خوانندگان کتب علمی یا طراحی بخشی برای معرفی دانشمندان و بزرگان علمی با قرار دادن بیوگرافی این افراد، کتب و مقالات. یک روش برای کسب درآمد از سایت علمی، تبلیغات می باشد به دلیل بازدید بالا و خوانندگان زیاد وب سایت علمی با قرار دادن تبلیغات مرتبط و حتی غیرمرتبط کسب درآمد داشته باشید.
 

برخی از امکانات طراحی سایت علمی

طراحی صفحه سایت اخبار به روز علمی و تکنولوژی دنیا
طراحی صفحه سایت معرفی بزرگان
طراحی بخشی برای قرار دادن مقالات و کتب
طراحی بخش نقد کتب و نظرات
طراحی صفحه فروش محصولات علمی مانند کتاب و سی دی های اموزشی و ...

برچسب ها: