طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی وب سایت فیلم و موزیک

مزایای طراحی سایت فیلم و موزیک

کمتر انسانی را خواهید یافت که از موسیقی لذت نبرد لذا همیشه سایت های موزیک پرطرفدار می باشند. بیشتر انسان ها و حتی شما هم مطمئنا آلبوم و آهنگی را در کامپیوتر یا گوشی خود دارید که آن را رایگان دانلود کرده باشید. از سویی دیگر علاقه مندان فیلم و سریال هستند که همیشه به دنبال دانلود بروزترین فیلم های جهانی می باشند تا دانلود کرده و ساعاتی را به تماشای آن بنشینند. معمولا ادم ها اگر از طراحی وب سایت فیلم و موزیک خاصی راضی باشند و بصورت مداوم از آن دانلود کنند حتما به دوستان وآشنایانشان معرفی خواهند کرد. 
بدلیل رقیبان زیادی که در این حوزه وجود دارد، طراحی وب سایت فیلم و موزیک باید هوشمندانه باشد و تمامی جوانب طراحی وب سایت در آن ها رعایت شود. حتی باوجود سایت های زیاد فیلم و موزیک، به دلیل پربازدید و کاربردی بودن این سایت ها، هنوز هم ساخت سایت فیلم رایگان می تواند موفقیت بزرگی را بهمراه داشته باشد. با کمی دقت در طراحی وب سایت فیلم و موزیک سراسر دنیا مانند یوتیوب youtube متوجه خواهید شد که بیشترین درامد این وب سایت ها، از گرفتن تبلیغات می باشد. به طوری که هنگام طراحی وب سایت فیلم و موزیک بخش های مختلفی را قرار می دهند و تعرفه بندی کرده و برای تبلیغات از آن ها استفاده می کنند و حتی تبلیغات ویدئویی را مانند یوتیوب در بین ویدئوهای پربازدید قرار می دهند و درآمدزایی می کنند.

طراحی سایت فیلم و موزیک


سایت فیلم و موزیک انواع متفاوتی دارد یک نوع آن به گونه ایست که در اعضای دریافت حق آبونمان ماهیانه یا سالیانه، به شما حق دانلود موزیک و فیلم می دهد. برخی دیگر در ازای پولی که دریافت می کنند به شما علاوه بر حق دانلود فیلم و سریال، حق تماشای آنلاین آن ها را نیز می دهند یا حتی با اپراتورهای سرویس اینترنت قرارداده دارند تا تماشای انلاین فیلم برای برخی از آن ها رایگان و یا نیم بها محاسبه شود. امروزه این نوع وب سایت فیلم و موزیک اخیر که معرفی شد طرفداران زیادی دارد. سرعت اینترنت در کشوری مانند ایران در بیشتر مناطق بسیار پایین می باشد و مردم نمی توانند به راحتی فیلم و موزیک را دانلود و یا حتی از سایت فیلم و دانلود تماشا کنند. بنابراین می توان بخش فروشگاهی نیز در سایت فیلم و دانلود خود راه اندازی کنید.
 

تعرفه های طراحی سایت فیلم و موزیک

علاقه مندی به موسیقی در جهان غیرقابل انکار است و هرروزه افراد در حال جستجوی سایت برای دیدن موزیک ویدئوهای تازه منتشر شده و دانلود آهنگ ها هستند. شما با طراحی وب سایت فیلم و موزیک به خوبی می توانید با قابلیت های متنوع همچون جستجوی پیشرفته یا متن آهنگ ها، مخاطبان را جذب کنید. با طراحی بخش جدیدترین ها، پربازدیدترین ها، محبوب ترین ها و ... مردم را معتاد به مشاهده روزانه وب سایت خود کنید . همین طور می توانید بیوگرافی خواننده و گروه های موسیقی سراسر دنیا، آمار فروش آلبوم و آهنگ ها و مثلا آپدیت چارت موسیقی جهانی (بیلبورد) را در سایت فیلم و موسیقی خود قرار دهید.
یکی از چالش های پیش روی طراحی وب سایت فیلم و موزیک و به طور کلی وب سایت های دارای صدا و تصویر، فضای هاستینگ آن ها می باشد. سرعت هاستینگ جهت نمایش فیلم آنلاین و همین طور دانلود باید بالا باشد و فضای مورد نیاز برای قرار دادن فیلم ها و موسیقی ها بسیار زیاد می باشد، همین فاکتورها باعث شده هزینه سرورهای مورد نیاز افزایش یابد. از سویی دیگر پهنای باند Bandwith هم اهمیت دارد که در این موارد باید با هاستینگ ها مشورت کنید.
 

برخی از امکانات طراحی سایت فیلم و موزیک

طراحی صفحه وب سایت عضویت و پرداخت هزینه حساب کاربری
طراحی صفحه وب سایت فروشگاهی 
صراحی صفحه وب سایت معرفی و بیوگرافی خواننده ها و بازیگران و ...
طراحی بخش نظر سنجی کاربران
طراحی و بررسی بخش دسته بندی فیلم و موسیقی

برچسب ها: