طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

طراحی وب سایت ورزشی

وب سایت ورزشی

یکی از زمینه های طراحی وب سایت که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد، طراحی وب سایت ورزشی می باشد. به دلیل تنوع زیاد رشته های ورزشی این وب سایت های ورزشی چه در زمینه اخبار ورزشی باشند و چه آموزشی و اطلاعاتی و یا حتی فروشگاهی مخاطبان زیادی دارند. 

طراحی وب سایت ورزشی

در طراحی وب سایت ورزشی می توان از معرفی تاریخچه آن ورزش آغاز کرد و با مسابقات جهانی، برنده های هر سال، بیوگرافی پیشکسوت ها، آموزش های ابتدایی و حتی معرفی کلاس های این رشته ورزشی ادامه می داد. نمایش آنلاین نتایج مسابقات بخش محبوب وب سایت ورزشی می باشد. یک بخش مهیج می تواند پخش آنلاین مسابقات باشد و چت روم آنلاین که مردم بتوانند در آن بخش گفتگو کنند و در مورد مسابقه آنلاین در حال پخش نظر بدهند. 
افراد زمانی که از طریق انیترنت یا تبیلغات با سایت شما آشنا شوند جزو بازدیدکنندگان دائمی خواهند شد و روزانه برای اخبار به روز به سایت ورزشی سر می زنند. اگر صاحبان باشگاه ها سایت داشته باشند با افزایش بازدید افراد بیشتری قصد ثبت نام گردن در این باشگاه ها را پیدا خواهند کرد.
 

نمونه سایت ورزشی

یک نوع طراحی وب سایت ورزشی، فروشگاهی ست که از طریق آن می توان کالاهای ورزشی را تبلیغ و به فروش رساند. اگر وب سایت ورزشی شما بازدید کننده بالا داشته باشد و در گوگل رتبه خوبی داشته باشید امکان گرفتن تبلیغات از برندهای معروف ورزشی را دارد و می تواند درآمد هنگفتی داشته باشد. ux در طراحی وب سایت ورزشی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید کاربر بسند باشد و کاربران به راحتی اطلاعاتی که مدنظرشان هست را راحت بیابند. متاسفانه برخی از همگاران در زمینه طراحی وب سایت ورزشی کم کاری کرده و اهمیت ظاهر سایت ورزشی را فراموش می کنند. بخش جالبی که می توان در نظر گرفت نظر سنجی مردم در خصوص نتایج مسابقات است و درگیر کردن کاربران در سایت که علاقه مند به بازدید مشارکت داشته باشند. سایت ورزشی براساس هدف سایت و رشته ورزشی می تواند بخش های مختلفی داشته باشد:
  1. طراحی صفحه وب سایت نتایج آنلاین مسابقات
  2. طراحی بخش آموزشی در سایت ورزشی
  3. کلاس های آنلاین ورزشی
  4. طراحی صفحه وب سایت پخش آنلاین مسابقات
  5. طراحی بخش تبلیغات کالاها و باشگاه های ورزشی
  6. طراحی صفحه بیوگرافی ورزشکاران
برچسب ها: