طراحی سایت وب سایت بان
خط ویژه : 83315 -021

قالب های طراحی سایت

طراحان حرفه ای سایت زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که برای سایت های اختصاصی مشغول طراحی و کدنویسی می باشند. برخی از این افراد پس از اتمام سایت خود کدهای نوشته شده را می توانند برای سایت های مشابه استفاده کنند. این طراحان و برنامه نویسان حرفه ای سایت، قالب های طراحی سایت آماده خود را در اختیار مردم قرار می دهند. به این کدهای آماده که نمونه های آن در دنیای اینترنت بسیار دیده می شوند، قالب های طراحی سایت می گویند. یک طراح سایت که تازه شروع به کار کرده و مبتدی ست می تواند با دانش اندک خود سایتی حرفه ای را با قالب های طراحی سایت ایجاد کند.


سفارش طراحی قالب سایت

برخی شرکت ها کارشان دقیقا طراحی قالب های متنوع و متناسب با مشاغل و اهداف مختلف می باشد و این شرکت ها دارای تیم برنامه نویسی و طراحی حرفه ای هستند. آنها برای الگوهایی که سایت را طراحی می کنند رنگ ها و تم های متنوعی ایجاد می کنند تا باسلیقه افراد مختلف متناسب باشد. شخص خریدار قالب می تواند تمامی دموهای طراحی شده از یک قالب و نمونه کارهای مشابه با آن قالب طراحی سایت را مشاهده کند و در انتها تصمیم نهایی خود را برای انتخاب قالب مورد نظر اتخاذ کند، سپس در این قالب های آماده متون، عناوین و تصاویر پیش فرض را براساس کسب و کار و هدف ایجاد سایتشان بدون نیز به هیچ دانش برنامه نویسی تغییر دهند.. همانطور که در مقالات گذشته اشاره شد هزینه های لازم برای داشتن سایت در خرید دامنه، هاست و قالب سایت خلاصه می شود. مسلما زمانی که این قالب ها یکبار طراحی گردند و برای سایت های متفاوتی مورد استفاده قرار گیرند و به فروش برسند، هزینه کمتری را برای مشتری خواهند داشت. 


کد قالب سایت

اگر شما دانش برنامه نویسی و طراحی سایت دارید و حداقل زبان های HTML، CSS را تسلط دارید، می توانید از این الگوهای سایت استفاده کرده و قالب اختصاصی خود را ایجاد کنید و یا تغییراتی روی قالب های طراحی سایت اعمال نمایید، البته این قالب های طراحی سایت را نمی توانید به نام خودتان به فروش برسانید بلکه آنها باید به نام طراح سایت اولیه باشند. این را نیز در نظر داشته باشید که قالب های رایگان موجود در اینترنت، کارایی زیادی ندارند، بسیار ساده اند و بیشتر آنها دارای مشکلاتی هستند که برای رفعشان نیاز به دانش برنامه نویسی می باشد. 


مزایای استفاده از قالب های طراحی سایت

  • تصویر کلی از سایتتان در آینده خواهید داشت.
  • رنگ و تم های مختلف را ازمایش خواهید کرد.
  • دارای تصاویر باکیفیت می باشند.
  • متون و تصاویر را براساس نیاز سایت به راحتی می توانید تغییر دهید.
  • هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.


معایب استفاده از قالب های طراحی سایت

  • تغییرات اساسی در قالب ها نیازمند دانش برنامه نویسی ست.
  • حق انحصاری کپی رایت در دست طراح اصلی قالب است.
  • امکانات زیادی ممکن است در یک قالب باشد که برای سایت شما بی کاربرد است و باید حذف گردد تا سرعت لود سایت بالا رود.
  • برخی ویژگی های طراحی شده در قالب های طراحی سایت نیاز به برنامه هایی دارند که در قالب بصورت پیش فرض نیست.
برچسب ها:
  • بازدیدکنندگان:955